Hladam kolegu / kolegynu ;-)


Sedí vám na krku manželka? Tchyně počítá každou korunu? Nemáte peníze na pořádný výlet z hranice? Toulejte se po Čechách a popisujte to tady!

Příspěvky: 1

Registrován: úte 26. úno 2013 21:14:29

Příspěvek úte 26. úno 2013 22:06:47

Hladam kolegu / kolegynu ;-)

Ahoj,

hľadám niekoho z Prahy na občasné bushcraft/survival výlety do okolia Prahy, prip. aj ďalej. Presťahoval som sa tu nedávno, teda nikoho nepoznám a nechcem chodiť sám. Mám 23, tak ideálne niekto kto má aspoň 20+, holka či kluk to je jedno, hlavne sa mi fakt nechce samému.

Vpodstate sa zvyknem odreagovať tým, že vybehnem niekam vonka, opečiem maso, spravím nejakú polievku, stiahnem plechovku pivka, pobehám po lese a niečo vykutím. Ako sa hovorí: mami keď raz vyrastiem chcem byť bushcrafterom a mamka odpovie: oboje sa nedá synček.
Prevažne chodím len tuto do blízkeho okolia Prahy, ale s príchodom jari a leta chcem vypadnút niekam ďalej.

Ak máte podobné nutkania ako ja a tiež nemáte vhodného kolegu, tak mi sem napíšte poštu ja potom prihodím nejaké ďalšie kontakty, aby sme sa dohodli. Zatiaľ zdar.

Příspěvky: 21

Registrován: ned 03. bře 2013 16:32:14

Bydliště: Středočeský kraj - do Prahy co by kamenem dohodil

Příspěvek ned 03. bře 2013 16:41:30

Re: Hladam kolegu / kolegynu ;-)

Čau

Na jaře mam v plánu šmejdit po Berounsku, většinou víkendovky, a občas se psem, Americký Stafordširský Terier. Jinak mně bude letos 30, ale nemam problém s lidmi jiných věkových kategorií.

Zdar

Zpět na Toulky Českem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO