Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.


Sedí vám na krku manželka? Tchyně počítá každou korunu? Nemáte peníze na pořádný výlet z hranice? Toulejte se po Čechách a popisujte to tady!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 5

Registrován: pon 25. bře 2013 9:40:34

Příspěvek pon 25. bře 2013 10:11:56

Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

Ahoj hledám něko ze Žďáru nad sáz. nebo blízkého okolí kdo by občas vyrazil na nějaký vandr do lesa. Rád zkouším různé primitivní dovednosti a osvojuji si přežití v přírodě, jen mě to až tak samotnýho nebaví.
Tak kdyby měl někdo zájem tak se ozvěte budu rád.
Jo je mi 35, ale na věku parťáka mi nezáleží :-).

Příspěvky: 137

Registrován: stř 02. úno 2011 21:27:56

Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek pon 25. bře 2013 20:01:00

Re: Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

Ahoj. Já jsem od Velkého Meziříčí. Je mi 36. Rád bych někam vyrazil, jen tě asi zklamu. Momentálně jsem úplně pracovně vytížen, ale na léto určitě plánuji s dětmi na sázavu. Vlakem. Byl bych rád, kdyby jel někdo s námi se stejnými zálibami.

Příspěvky: 31

Registrován: stř 01. říj 2014 16:35:54

Příspěvek pát 21. lis 2014 10:42:19

Re: Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

Hok píše:Ahoj hledám něko ze Žďáru nad sáz. nebo blízkého okolí kdo by občas vyrazil na nějaký vandr do lesa. Rád zkouším různé primitivní dovednosti a osvojuji si přežití v přírodě, jen mě to až tak samotnýho nebaví.
Tak kdyby měl někdo zájem tak se ozvěte budu rád.
Jo je mi 35, ale na věku parťáka mi nezáleží :-).

cau taky sem hledal... marne. pokud budes neco planovat dej vedet dopredu a ja dojedu..... cago

Příspěvky: 1

Registrován: ned 23. lis 2014 15:10:32

Příspěvek ned 23. lis 2014 15:43:18

Re: Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

Ahoj bydlím 9 km od Žďáru a docela mě zajímá přežití v přírodě a chtěl bych se zeptat co si představuješ pod těmi vandry do lesa.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5

Registrován: pon 25. bře 2013 9:40:34

Příspěvek ned 23. lis 2014 18:44:59

Re: Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

kadlecondra píše:Ahoj bydlím 9 km od Žďáru a docela mě zajímá přežití v přírodě a chtěl bych se zeptat co si představuješ pod těmi vandry do lesa.

Ahoj,
no upřímě pro mě vandr do lesa je hodně širokej pojem vůči mé všestranosti. Já když mě to chytne vezmu bágl a vyrazím někde do lesa rozdělám oheň pomocí různých metod ať už křesadlem nebo nějakou metodou tření, to je jedno. Opeču nějakej párek či něco jiného, pověsím hamaku vyříznu si nějakou dřevěnou lžičku, či něcco jiného, přespím, projdu se pohledám věci co by se daly v případě nutného přežití sníst, vyrobím primitivní zbraň...... Něbo prostě jen tak vyrážím na různá místa a kochám se přírodou. Nebo vezmu detektor kovu a kouknu se po lesích či loukách co kdo kdy ztratil. Nebo taky vyrazím do skal na lezení či nějakou feratičku, já jsem pro všechno :-D .Tak asi tak. Měj se Hok.

Příspěvky: 31

Registrován: stř 01. říj 2014 16:35:54

Příspěvek pon 24. lis 2014 9:49:05

Re: Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

Hok píše:
kadlecondra píše:Ahoj bydlím 9 km od Žďáru a docela mě zajímá přežití v přírodě a chtěl bych se zeptat co si představuješ pod těmi vandry do lesa.

Ahoj,
no upřímě pro mě vandr do lesa je hodně širokej pojem vůči mé všestranosti. Já když mě to chytne vezmu bágl a vyrazím někde do lesa rozdělám oheň pomocí různých metod ať už křesadlem nebo nějakou metodou tření, to je jedno. Opeču nějakej párek či něco jiného, pověsím hamaku vyříznu si nějakou dřevěnou lžičku, či něcco jiného, přespím, projdu se pohledám věci co by se daly v případě nutného přežití sníst, vyrobím primitivní zbraň...... Něbo prostě jen tak vyrážím na různá místa a kochám se přírodou. Nebo vezmu detektor kovu a kouknu se po lesích či loukách co kdo kdy ztratil. Nebo taky vyrazím do skal na lezení či nějakou feratičku, já jsem pro všechno :-D .Tak asi tak. Měj se Hok.

cao... az na to lezeni TO JE DOBRY. taky potkavam hledace. takovej vikendik by se hodil. pokecatat a tak.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5

Registrován: pon 25. bře 2013 9:40:34

Příspěvek pon 24. lis 2014 12:39:24

Re: Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

No, momentálně jsem časově dost zaneprázdněn, tak bych to viděl jen tak na jeden den, ale kolem vánoc plánuji nějakej zimní bivak. Jeden kamarád by šel taky a určitě budem rádi, když by se přidal někdo další. Škoda, že jsi se neozval dřív, byli jsme asi před měsícem a půl na víkend okolo řeky Oslavy a Cvojnice.Každopádně budu rád, když poznám dalšího nadšence jako jsem já :-) .

Příspěvky: 31

Registrován: stř 01. říj 2014 16:35:54

Příspěvek úte 25. lis 2014 9:13:38

Re: Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

Hok píše:No, momentálně jsem časově dost zaneprázdněn, tak bych to viděl jen tak na jeden den, ale kolem vánoc plánuji nějakej zimní bivak. Jeden kamarád by šel taky a určitě budem rádi, když by se přidal někdo další. Škoda, že jsi se neozval dřív, byli jsme asi před měsícem a půl na víkend okolo řeky Oslavy a Cvojnice.Každopádně budu rád, když poznám dalšího nadšence jako jsem já :-) .

cau tak to su nastvanel... tam to znam a taky tam chodim. hledat stary osady a tak. proste relax.... dystak se ozvi . budu rad kdyz vypadnu. aspon dame pokec. cus

Příspěvky: 31

Registrován: stř 01. říj 2014 16:35:54

Příspěvek čtv 18. pro 2014 10:41:36

Re: Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

stony píše:
Hok píše:No, momentálně jsem časově dost zaneprázdněn, tak bych to viděl jen tak na jeden den, ale kolem vánoc plánuji nějakej zimní bivak. Jeden kamarád by šel taky a určitě budem rádi, když by se přidal někdo další. Škoda, že jsi se neozval dřív, byli jsme asi před měsícem a půl na víkend okolo řeky Oslavy a Cvojnice.Každopádně budu rád, když poznám dalšího nadšence jako jsem já :-) .

cau tak to su nastvanel... tam to znam a taky tam chodim. hledat stary osady a tak. proste relax.... dystak se ozvi . budu rad kdyz vypadnu. aspon dame pokec. cus

stale nic??? zadna akcicka nebude.... budu muset podniknout neco sam.... tak pekny svatky fsem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5

Registrován: pon 25. bře 2013 9:40:34

Příspěvek čtv 18. pro 2014 16:38:14

Re: Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

Ono něco bude, jen ještě nevím přesný termín, ale mělo by to být někdy teď mezy svátkama. Určitě dám vědět. Hok.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5

Registrován: pon 25. bře 2013 9:40:34

Příspěvek stř 24. pro 2014 11:41:35

Re: Hledám parťáka z okolí Žďáru nad Sáz.

Hok píše:Ono něco bude, jen ještě nevím přesný termín, ale mělo by to být někdy teď mezy svátkama. Určitě dám vědět. Hok.

Jdeme teď 27-28 někde na Vysočinu, bližší info na emailu. hok2010@seznam.cz

Zpět na Toulky Českem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO