Hodnocení navštívených míst


O všem, co vás napadne!

Příspěvky: 7

Registrován: ned 13. dub 2014 12:48:58

Příspěvek úte 02. zář 2014 0:06:22

Hodnocení navštívených míst

Ahoj.Možná by nebylo špatné zavést hodnocení míst,kde jme byli.Např. vikend v oblasti XXXYYY.Doprava,restaurace,obchody apod. Něco jako podtéma toulek českem.Myslím,že by to pomohlo všem,kteří pojedou do té samé oblasti.Jel jsem SEM,lepší je jet autobusem 000 než vlakem,v téhle restauraci se dá levně najíst,v tomto obchodě mi prodali plesnivý chléb a tudy se dá obejít placená turist. stezka... Takové objektivní zhodnocení+rady pro ostatní.Ne reklamy pro známé!!!!Pokud všichni někam jezdí do přírody tak nemusí ukazovat jen fotky z krásných míst,ale mohou k tomu napsat plusy i mínusy,potíže apod... Jezdím na vandry přes 20let a pokaždé je to na tom samém místě jiné. Teď jsem byl na Tisé a bývalá "Jednota" je zavřená a já s ní počítal,kvůli pečivu.Nebyl jsem tam pár let.... Až někam pojedu,budu rád vědět co mě cěká a s čím mám počítat.... Fotky samozřejmě mám!!!

Příspěvky: 28

Registrován: čtv 15. srp 2013 22:50:47

Bydliště: Prague

Příspěvek pon 15. zář 2014 8:26:53

Re: Hodnocení navštívených míst

Lorde, něco takového by to chtělo! Asi ne vyloženě s výčtem všech dostupných hospod a supermarketů, ales seznam krásných míst v ČR, SK a okolí by se hodil.

Příspěvky: 7

Registrován: ned 13. dub 2014 12:48:58

Příspěvek stř 17. zář 2014 12:26:33

Re: Hodnocení navštívených míst

Ja to nemyslel jako seznam hospod a marketů.Jen jsem chtěl,aby každý,kdo sem dá fotky z toulek přírodou k tomu napsal užitečné informace.Např. výluka vlaku přes celé prázdniny-autobus staví 3km jinde...,po přívalových deštích je tento kus značené tur. cesty špatně schůdný.Ale i to ,že ve vesnici X mají obchůdek otevřený od 7-19hod každý den a restaurace U rozhledny po dvou letech zase funguje... To jsou informace,kreré se dají využít.I na jednoddenní výlety-třeba s malými dětmi.... Při dněšních cenách všechno plánuji a nerad bych jel někam jen podle fotek,když se mi může stát,že se tam nepodívám.Loni jsme jeli na Hřensko (na 3dny) těsně po povodních a na netu moc info nebylo,brali jsme sebou děti... KAŽDÁ informace by se hodila....

Příspěvky: 28

Registrován: čtv 15. srp 2013 22:50:47

Bydliště: Prague

Příspěvek stř 17. zář 2014 21:59:25

Re: Hodnocení navštívených míst

(MV) Na něčem podobném pracujeme! Dej nám pár dní a uvidíme, co z toho bude:) Doufám, že se nám povede takový "katalog" vytvořit. Díky za motivaci pustit se do toho, nesnažil jsem se zpochybňovat, že to dává smysl.

Příspěvky: 7

Registrován: ned 13. dub 2014 12:48:58

Příspěvek čtv 18. zář 2014 11:56:28

Re: Hodnocení navštívených míst

Super... Pokud budu moci,rád pomohu....

Zpět na VOLNÝ POKEC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO