Instruktor preziti


Vše ostatní, co se pořádného vybavení týče!

Příspěvky: 260

Registrován: stř 18. kvě 2011 19:14:27

Příspěvek čtv 29. pro 2011 14:43:55

Instruktor preziti

Nevite o nejakem kurzu/skoleni,kde clovek po jeho skonceni ziska papir(celtifikat,ktery bude mit vahu),ze se stal instruktorem preziti?

Predstava mit papir a sem tam si privydelat poradani kurzu neni na skodu.:)

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 26. kvě 2011 9:59:17

Příspěvek čtv 28. čer 2012 8:05:13

Re: Instruktor preziti

takovi papir neziskas to je jen o praxi, pokud nepujdes nekdy do armady do legie ci nebudes delat snipera nebo primo ty osobne nebudes zit v lese cca 20 let tak k tobe na kurz stejne nikdo nepujde. kurzi delaj opravdu lidi co hodne zazili a vedej a vse maj z praxe overene.

to ale neznamena ze nemuzes delat detske tabory s touto tematikou a prividelavat si tak.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek čtv 28. čer 2012 9:35:27

Re: Instruktor preziti

Sikaka: Doporučuji příště psát své komentáře ve Wordu, který zkontroluje základy gramatiky. Moc se to nedá číst totiž…

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 26. kvě 2011 9:59:17

Příspěvek čtv 28. čer 2012 11:02:10

Re: Instruktor preziti

tak to bohuzel nemuzu slouzit jsem rad ze cesky pisu a navic mam pouze mobilni telefon s pripojenim na net. za to se samozrejmne moc omlouvam ale nenadelam s tim nic :(
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek čtv 28. čer 2012 11:13:32

Re: Instruktor preziti

A umožňuje tento mobil alespoň psaní velkých písmen na začátku každé věty?

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 26. kvě 2011 9:59:17

Příspěvek čtv 28. čer 2012 11:33:55

Re: Instruktor preziti

muzu se te optat co ti vadi ? s takovym to pristupem se na toto forum i vas cely portal tak akorad vy.......... myslim ze gramatika zde nehraje roli nejsme ve skole a ja uz do skoly dlouho nechodim na to abych se tu nechal urazet !!!
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek čtv 28. čer 2012 11:44:14

Re: Instruktor preziti

Ačkoli to bude velká ztráta jak pro fórum, tak i pro celý portál, je to tvoje rozhodnutí, které budu akceptovat. Stejně tak jako je mým rozhodnutím, že na českém fóru se bude psát alespoň trochu česky. Nemyslím si, že zmáčknout Shift zabere moc času (navíc na mobilech je to už dávno přednastavené), tudíž absence velkých písmen je spíše pouhou neúctou k ostatním diskutérům. Pokud se nepletu, neurazil jsem tě ani jednou. Pouze poprosil o kontrolu příspěvků.

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 26. kvě 2011 9:59:17

Příspěvek čtv 28. čer 2012 12:22:15

Re: Instruktor preziti

aha a proc sem pisou slovaci kdyz je to ceske forum. pokud se ti to neliby tak me zabanuj nebo zrus muj ucet. pokud tak neucinis neprejusi aby jsi me dale otravoval s nakym pravopisem.

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 26. kvě 2011 9:59:17

Příspěvek čtv 28. čer 2012 12:24:24

Re: Instruktor preziti

sikaka píše:aha a proc sem pisou slovaci kdyz je to ceske forum. pokud se ti to neliby tak me zabanuj nebo zrus muj ucet. pokud tak neucinis neprejusi aby jsi me dale otravoval s nakym pravopisem.



Jedine co k tomu jeste dodam je ze je to proste muj styl psani nikdo mi ho nemuze brat. hlavni je ze se dorozumim. stejne vice komunikuju se psy to tady na vas mam vrcet a stekat :D ???

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 26. kvě 2011 9:59:17

Příspěvek čtv 28. čer 2012 12:26:03

Re: Instruktor preziti

sikaka píše:
sikaka píše:aha a proc sem pisou slovaci kdyz je to ceske forum. pokud se ti to neliby tak me zabanuj nebo zrus muj ucet. pokud tak neucinis neprejusi aby jsi me dale otravoval s nakym pravopisem.



Jedine co k tomu jeste dodam je ze je to proste muj styl psani nikdo mi ho nemuze brat. hlavni je ze se dorozumim. stejne vice komunikuju se psy to tady na vas mam vrcet a stekat :D ???



Odchazet z fora nechci protoze zde mate spoustu veci a podporuju tento portal, nikdy jsem se tady do nikoho nenavazel a abyl spise pasivni ctenar. proto doufam ze mi das pokoj a budes respektovat muj zivotni stil.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek čtv 28. čer 2012 12:34:52

Re: Instruktor preziti

Bohužel tento styl neodpovídá stylu fóra. Když přijdeš do lesa, tak asi nezapálíš dvoumetrový oheň a nezasereš okolí plechovkami od piva, protože je to tvůj styl a děláš to tak na chatě. Pokud přicházím co cizího prostředí, měl bych být schopen se mu přizpůsobit - základ bushcraftu.

P.S. Tento web je můj soukromý majetek. Tudíž je to stejné, jako kdybych přišel k tobě do kuchyně, vykadil se tam a začal křičet: "Nepřeji si, aby jsi mě otravoval! Doufám, že mi dáš pokoj a začneš akceptovat můj životní styl." Není to trochu zcestné? Je to jen na tobě. Však to tak funguje všude, akceptuj místní pravidla, nebo najdi lepší místo.

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 26. kvě 2011 9:59:17

Příspěvek čtv 28. čer 2012 12:48:46

Re: Instruktor preziti

dobre ja se bez vas obejdu no. nevim co ti vadi na tom ze pisu bez hacku a carek a nerozlisuju velka a mala pismena a kaslu na tvrda a meka i -y. porad jsi ale neodpovedel na otazku ze kdyz je to ceke forum jaktoze sem pisou slovaci, ti se tedy kvuli tobe maj ucit cesky ??? a opravdu nechapu co ti vadi na tom jak pisu, nepisu sproste ani vulgarne.

Uvedom si ze nemusim byt rozenej cech a tudiz pisu zakhle, treba sem jen clovek co se takhle rozhod psat,

nevim proc porovnavas znecistovani prirody s tim jak pisu ????

dale nikde jsem se v pravidlech vora nedocet ze musim psat spisovne !!!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11

Registrován: stř 04. črc 2012 18:00:34

Příspěvek pát 06. črc 2012 11:18:37

Re: Instruktor preziti

sikaka píše:dobre ja se bez vas obejdu no. nevim co ti vadi na tom ze pisu bez hacku a carek a nerozlisuju velka a mala pismena a kaslu na tvrda a meka i -y. porad jsi ale neodpovedel na otazku ze kdyz je to ceke forum jaktoze sem pisou slovaci, ti se tedy kvuli tobe maj ucit cesky ??? a opravdu nechapu co ti vadi na tom jak pisu, nepisu sproste ani vulgarne.

Uvedom si ze nemusim byt rozenej cech a tudiz pisu zakhle, treba sem jen clovek co se takhle rozhod psat,

nevim proc porovnavas znecistovani prirody s tim jak pisu ????

dale nikde jsem se v pravidlech vora nedocet ze musim psat spisovne !!!!!



Uh, nezlob se, že ti do toho skáču, ale uvědom si, že svým stylem psaní prezentuješ sám sebe. To ti nevadí, že jsi teď tak trochu za burana?
Ono je opravdu jedno, co píšeš, tímhle způsobem dáváš svým článkům nulovou hodnotu a i kdyby ses nakrásno věnoval třeba významu transcendentalismu v 19. století a jeho vlivu na beatniky, nikoho to nebude zajímat, protože si nebudou chtít dát práci s luštěním hieroglyfů. Buď tak laskav a vyjdi lidem trochu vstříc, pokud chceš psát.
P.S.: Nebaví mě přeskakovat články jenom proto, že nechci číst šifry. Ono to vlákno je pak docela o ničem.
Aloha
Uživatelský avatar

Příspěvky: 145

Registrován: ned 30. led 2011 8:14:09

Bydliště: Zlín

Příspěvek pon 24. zář 2012 8:36:39

Re: Instruktor preziti

Nejsem si jistý, ale myslím, že v ČR nejsou vyloženě kurzy/školení tohoto zaměření, i když na netu se dá najít něco málo, ale nedávám bych tomu velkou váhu, lze to nastudovat samostudiem. Existuje pár takových ,,škol" v zahraničí, kde se angažují chlapíci z armády a jiní nadšenci, kde tuším po absolvování jejich kurzu získáš certifikát (ale jakou váhu má to nevím).
Pokud by si chtěl si trošku přivydělat pořádáním kurzů atd. v tom nevidím moc budoucnost, dle mého názoru. Je možné třeba jezdit přednášet o svých dovednostech a zážitcích na dětské tábory, nebo větší akce, ale tam ti maximálně proplatí cestu. Ale naopak v Americe, tam existuje pár i mediálně známých maníků, kteří se živí pořádáním kurzů, prodáváním vybavení do přírody atd. na druhou stranu také zasvětili značnou část života přírodě.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4

Registrován: úte 03. led 2012 19:11:29

Příspěvek úte 06. lis 2012 23:36:59

Re: Instruktor preziti

Lukáš Ž. píše:Nejsem si jistý, ale myslím, že v ČR nejsou vyloženě kurzy/školení tohoto zaměření, i když na netu se dá najít něco málo, ale nedávám bych tomu velkou váhu, lze to nastudovat samostudiem. Existuje pár takových ,,škol" v zahraničí, kde se angažují chlapíci z armády a jiní nadšenci, kde tuším po absolvování jejich kurzu získáš certifikát (ale jakou váhu má to nevím).
Pokud by si chtěl si trošku přivydělat pořádáním kurzů atd. v tom nevidím moc budoucnost, dle mého názoru. Je možné třeba jezdit přednášet o svých dovednostech a zážitcích na dětské tábory, nebo větší akce, ale tam ti maximálně proplatí cestu. Ale naopak v Americe, tam existuje pár i mediálně známých maníků, kteří se živí pořádáním kurzů, prodáváním vybavení do přírody atd. na druhou stranu také zasvětili značnou část života přírodě.


Lze to i u nás. Pracuji jako instruktor na kurzech přežití (v ČR, vyjímečně venku) a kurzech s podobnou tématikou už leta. Pravda, většina mých klientů jsou cizinci, není mi dvacet a survival nedělám pouze u klávesnice počítače. Cesta k týhle práci byla hodně dlouhá, stála spoustu potu, peněz a odříkání, ale stálo to za to. Nemluvě o tom, že mám koníčka jako práci, navíc celkem dobře placenou.

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO