Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?


Vše co vám vadí nebo schází na našem portálu

Příspěvky: 7

Registrován: úte 12. dub 2011 14:06:06

Příspěvek úte 12. dub 2011 14:35:06

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Zdravím jak už bylo řečeno tak bych změnil pozadí stránky Bushcraft.cz na náké přirodnější barvy popřipadě fotky z přírody. dále by se mi líbilo kdyby někdo natočil vydeo návody na výrobu pastí sice tu jsou foto návody ale video by bylo lepší a přehlednejší na naučení. Par let se venuji horolezectví a teď jse pustim do natočení videa které bude obsahovat: vázání uzlu, základy lezení a slaňování, výroba nouzového sedáku atd. až to budu mit hotový video bude ke shlédnuti na Bushcraft.cz jinak tento web je suprovej navštěvuju ho každy den nemužu si ho vynachvalit takže poklona všem tvůrcům webu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: pon 21. bře 2011 21:05:22

Bydliště: Olomouc

Příspěvek úte 12. dub 2011 20:41:04

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

kuba píše:Zdravím jak už bylo řečeno tak bych změnil pozadí stránky Bushcraft.cz na náké přirodnější barvy popřipadě fotky z přírody. dále by se mi líbilo kdyby někdo natočil vydeo návody na výrobu pastí sice tu jsou foto návody ale video by bylo lepší a přehlednejší na naučení. Par let se venuji horolezectví a teď jse pustim do natočení videa které bude obsahovat: vázání uzlu, základy lezení a slaňování, výroba nouzového sedáku atd. až to budu mit hotový video bude ke shlédnuti na Bushcraft.cz jinak tento web je suprovej navštěvuju ho každy den nemužu si ho vynachvalit takže poklona všem tvůrcům webu.


Super.To mě moc zajímá
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 12. dub 2011 22:00:37

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

kuba píše:Zdravím jak už bylo řečeno tak bych změnil pozadí stránky Bushcraft.cz na náké přirodnější barvy popřipadě fotky z přírody. dále by se mi líbilo kdyby někdo natočil vydeo návody na výrobu pastí sice tu jsou foto návody ale video by bylo lepší a přehlednejší na naučení. Par let se venuji horolezectví a teď jse pustim do natočení videa které bude obsahovat: vázání uzlu, základy lezení a slaňování, výroba nouzového sedáku atd. až to budu mit hotový video bude ke shlédnuti na Bushcraft.cz jinak tento web je suprovej navštěvuju ho každy den nemužu si ho vynachvalit takže poklona všem tvůrcům webu.


Tak to je PERFEKTNI! Moc se tesim! A klidne ty jednotlive casti od sebe odstrihni, at je treba vic klipu, popisujicich urcitou vec. Tak jak to mame ve video navodech ted.

Příspěvky: 2

Registrován: úte 12. dub 2011 22:24:16

Příspěvek úte 12. dub 2011 22:30:59

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

admin píše:Hodně nad tím přemýšlím a rád bych se zeptal i vás, komunity, která se pomalu tvoří kolem webu. Teď je stav takový, že měsíčně návštěvnost roste o 100%. Je jasné, že někdy tomu bude konec, ale rád bych Bushcraft.cz vypiplal k dokonalosti. Co vám chybí, vadí, překáží? Co můžeme a co třeba i musíme zlepšit, upravit, přidat či odstranit? Prostě zkuste popsat svoji vizi a spolu vytvoříme nejlepší portál o přežití!


Bushcraft je portál o prežití?
Bushcraft je o prežití? Odkedy? O prežití je predsa survival. Bushcraft je niečo úplne iné a toho by ste sa mali držať. Pre objasnenie vysvetlím rozdiel medzi bushcraftom a prežitím (survivalom):

Bushcraft znamená žiť jednoduchý život v prírode a nemalo by byť zamieňané za "survival (prežitie)".

To preto, že survival (prežitie) je, ako sa dostať z núdze, zatiaľ čo bushcraft sleduje skromný a jednoduchý život vonku v prírode.

Stačí takto?

Takže môj návrh je, aby obsah webstránky korešpondoval s jej názvom. Nerobte survival keď ste bushcraft.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 12. dub 2011 23:39:24

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

minimi píše:Bushcraft je portál o prežití?
Bushcraft je o prežití? Odkedy? O prežití je predsa survival. Bushcraft je niečo úplne iné a toho by ste sa mali držať. Pre objasnenie vysvetlím rozdiel medzi bushcraftom a prežitím (survivalom):

Bushcraft znamená žiť jednoduchý život v prírode a nemalo by byť zamieňané za "survival (prežitie)".

To preto, že survival (prežitie) je, ako sa dostať z núdze, zatiaľ čo bushcraft sleduje skromný a jednoduchý život vonku v prírode.

Stačí takto?

Takže môj návrh je, aby obsah webstránky korešpondoval s jej názvom. Nerobte survival keď ste bushcraft.


Dekuji za radu a vysvetleni pojmu Bushcraft. Vicemene presne to jsme take sepsali zde: http://bushcraft.cz/co-je-bushcraft/
Ale to je asi tak vse, cim Vas mohu uspokojit. Domenu jsem radne zaplatil a vlastnim ji jiz nekolik let. Kdybych tu chtel mit galerii ruzovych sloniku, mel bych na to plne pravo. Ja tu mam zaklady preziti, prvni pomoc a zaklady zivota v prirode. Komu to nevyhovuje, nemusi tyto stranky navstevovat. Pokud bych neco delal spatne, tak mi sem nechodi tolik lidi a nadsene nedekuji za to, ze to stale vedu. Proste, jednoduse a bez urazky: Nerikejte mi, co mam delat a ja Vam nereknu, kam mate jit. ;)

Příspěvky: 2

Registrován: úte 12. dub 2011 22:24:16

Příspěvek stř 13. dub 2011 2:06:15

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

admin píše:
minimi píše:Bushcraft je portál o prežití?
Bushcraft je o prežití? Odkedy? O prežití je predsa survival. Bushcraft je niečo úplne iné a toho by ste sa mali držať. Pre objasnenie vysvetlím rozdiel medzi bushcraftom a prežitím (survivalom):

Bushcraft znamená žiť jednoduchý život v prírode a nemalo by byť zamieňané za "survival (prežitie)".

To preto, že survival (prežitie) je, ako sa dostať z núdze, zatiaľ čo bushcraft sleduje skromný a jednoduchý život vonku v prírode.

Stačí takto?

Takže môj návrh je, aby obsah webstránky korešpondoval s jej názvom. Nerobte survival keď ste bushcraft.


Dekuji za radu a vysvetleni pojmu Bushcraft. Vicemene presne to jsme take sepsali zde: http://bushcraft.cz/co-je-bushcraft/
Ale to je asi tak vse, cim Vas mohu uspokojit. Domenu jsem radne zaplatil a vlastnim ji jiz nekolik let. Kdybych tu chtel mit galerii ruzovych sloniku, mel bych na to plne pravo. Ja tu mam zaklady preziti, prvni pomoc a zaklady zivota v prirode. Komu to nevyhovuje, nemusi tyto stranky navstevovat. Pokud bych neco delal spatne, tak mi sem nechodi tolik lidi a nadsene nedekuji za to, ze to stale vedu. Proste, jednoduse a bez urazky: Nerikejte mi, co mam delat a ja Vam nereknu, kam mate jit. ;)


Mladý muž, administrátor tak významnej stránky za akú sa pokladáte, by sa mohol vyjadrovať k názorom svojich vlastných čitateľov (pokiaľ nechce o nich prísť) podstatne iným slovníkom. Prosím pozrite si zopár amerických stránok o Bushcrafte a pochopíte rozdiel medzi svojou stránkou a stránkou Bushcraft. Vidím, že diskutovať sa tu nedá, pretože názor iného človeka hneď posielate niekam. Ďakujem za vašu slovnú prezentáciu a váš názor. Na tento môj mail mi prosím neodpovedajte, pretože nemienim čítať odpovede v podobnom znení ako ste už odpovedali.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 145

Registrován: ned 30. led 2011 8:14:09

Bydliště: Zlín

Příspěvek stř 13. dub 2011 5:31:58

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

minimi píše:
admin píše:
minimi píše:Bushcraft je portál o prežití?
Bushcraft je o prežití? Odkedy? O prežití je predsa survival. Bushcraft je niečo úplne iné a toho by ste sa mali držať. Pre objasnenie vysvetlím rozdiel medzi bushcraftom a prežitím (survivalom):

Bushcraft znamená žiť jednoduchý život v prírode a nemalo by byť zamieňané za "survival (prežitie)".

To preto, že survival (prežitie) je, ako sa dostať z núdze, zatiaľ čo bushcraft sleduje skromný a jednoduchý život vonku v prírode.

Stačí takto?

Takže môj návrh je, aby obsah webstránky korešpondoval s jej názvom. Nerobte survival keď ste bushcraft.


Dekuji za radu a vysvetleni pojmu Bushcraft. Vicemene presne to jsme take sepsali zde: http://bushcraft.cz/co-je-bushcraft/
Ale to je asi tak vse, cim Vas mohu uspokojit. Domenu jsem radne zaplatil a vlastnim ji jiz nekolik let. Kdybych tu chtel mit galerii ruzovych sloniku, mel bych na to plne pravo. Ja tu mam zaklady preziti, prvni pomoc a zaklady zivota v prirode. Komu to nevyhovuje, nemusi tyto stranky navstevovat. Pokud bych neco delal spatne, tak mi sem nechodi tolik lidi a nadsene nedekuji za to, ze to stale vedu. Proste, jednoduse a bez urazky: Nerikejte mi, co mam delat a ja Vam nereknu, kam mate jit. ;)


Mladý muž, administrátor tak významnej stránky za akú sa pokladáte, by sa mohol vyjadrovať k názorom svojich vlastných čitateľov (pokiaľ nechce o nich prísť) podstatne iným slovníkom. Prosím pozrite si zopár amerických stránok o Bushcrafte a pochopíte rozdiel medzi svojou stránkou a stránkou Bushcraft. Vidím, že diskutovať sa tu nedá, pretože názor iného človeka hneď posielate niekam. Ďakujem za vašu slovnú prezentáciu a váš názor. Na tento môj mail mi prosím neodpovedajte, pretože nemienim čítať odpovede v podobnom znení ako ste už odpovedali.


Já bych z toho zas takovou vědu nedělal, mé stránky se jmenují jak přežit a dělám tam spíše více věcí z bushcraftu, nežli přežití jako takovém. Mě v podstatě nejde ani tak o to jak se stránky jmenují, ale co je tam za obsah, i já mám možnost přispívat svými nápady na hlavní stránku a začínají se tam aktivně zapojovat i ostatní uživatelé. Jelikož se trochu o bushcraft a pobyt v přírodě zajímám, tak dokážu patřičně ocenit tento server, který je jediný aktivní v česku na toto téma.
Co se týče akmerických stránek, tak to nemůžeš vůbec porovnávat, tam je trochu jiný přístup, kvalitních stránek jsou tam desítky. Dalších nezpočet lidí jsou odborníci na přežití, kteří mají své vlastní stránky, tady v česku je to úplně jiné.
Ale myslím si, že i když někteří lidí mají jiný názor, tak se sem občas podívají, protože i pro obyčejného člověka, který nemá páru o tom co je bushcraft, nebo přežití je zde hodně co k přečtení a obsah se stále aktualizuje.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek stř 13. dub 2011 9:09:33

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

minimi píše:Mladý muž, administrátor tak významnej stránky za akú sa pokladáte, by sa mohol vyjadrovať k názorom svojich vlastných čitateľov (pokiaľ nechce o nich prísť) podstatne iným slovníkom. Prosím pozrite si zopár amerických stránok o Bushcrafte a pochopíte rozdiel medzi svojou stránkou a stránkou Bushcraft. Vidím, že diskutovať sa tu nedá, pretože názor iného človeka hneď posielate niekam. Ďakujem za vašu slovnú prezentáciu a váš názor. Na tento môj mail mi prosím neodpovedajte, pretože nemienim čítať odpovede v podobnom znení ako ste už odpovedali.


Jakozto provozovatel vice nez 10 stranek moc dobre vim, ze jedine, na cem zalezi, jsou kvalitni informace. A o to se muj team snazi. Znam valnou vetsinu stranek o preziti a Bushcraftu. Americkych, brtiskych, ruskych atd a moc dobre vim, ze nas web nedela ciste jen Bushcraft. Stejne tak BMW nedela jen letecke motory, ale predevsim kvalitni auta. Ackoli se jmenuji Bayerische Motoren Werke AG. Bushcraft me bavi, ale nejsem zalesak, ktery se na tento pojem modli a nepospini ho survivalem. Jsem obchodnik. A prave ted zaplnuji diru na trhu preziti a pobytu v prirode. Muj team nyni ma dostatecnou kapacitu, aby rozvijel obe tyto casti stejne kvalitne.
A uprimne nejde ani dostatecne dobre vymezit, kde je ranice mezi survivalem a bushcraftem. Kdyz se nekdo ocitne v nesnazich, zacne delat survival. Ale co kdyz ho za tyden nenajdou? Rekne si, sakra, proc jsem se radeji nezajimal o Bushcraft, a pujde se obesit? :) Jsou to velmi uzce spjate pojmy a jelikoz v CR ani jeden neni dostatecne dobre rozvinut, tak to prave delam ja.

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek stř 13. dub 2011 9:46:56

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

minimi píše:
admin píše:Hodně nad tím přemýšlím a rád bych se zeptal i vás, komunity, která se pomalu tvoří kolem webu. Teď je stav takový, že měsíčně návštěvnost roste o 100%. Je jasné, že někdy tomu bude konec, ale rád bych Bushcraft.cz vypiplal k dokonalosti. Co vám chybí, vadí, překáží? Co můžeme a co třeba i musíme zlepšit, upravit, přidat či odstranit? Prostě zkuste popsat svoji vizi a spolu vytvoříme nejlepší portál o přežití!


Bushcraft je portál o prežití?
Bushcraft je o prežití? Odkedy? O prežití je predsa survival. Bushcraft je niečo úplne iné a toho by ste sa mali držať. Pre objasnenie vysvetlím rozdiel medzi bushcraftom a prežitím (survivalom):

Bushcraft znamená žiť jednoduchý život v prírode a nemalo by byť zamieňané za "survival (prežitie)".

To preto, že survival (prežitie) je, ako sa dostať z núdze, zatiaľ čo bushcraft sleduje skromný a jednoduchý život vonku v prírode.

Stačí takto?

Takže môj návrh je, aby obsah webstránky korešpondoval s jej názvom. Nerobte survival keď ste bushcraft.


Název domény je jedna věc..druhý pohled na věc je, že bushcraft, survival a eventuálně i outdoor mají něco společného a ten kdo se zajímá o bushcraft se často zajímá i o survival apod. Z mého pohledu je úplně jedno jak tomu říkáte, ale jedna věc je jistá..pokud tu budu číst už po desáté o pojídání kořínků a rozdělávání ohně třením dřeva brzo mě to přestane bavit číst. Bushcraft mě může naučit hodně, protože se můžu dostat do situace, kdy s sebou opravdu nebudu mít vůbec nic a pak mi to co jsem se naučil může zachránit život. Zajímají mě ale témata jako: jaký nůž si vybrat, recenze vybavení - batohy, stany, spacáky apod, protože s tímhle pak půjdu v reálu do přírody já a pokud tyhle věci nebudou za nic stát bude tomu odpovídat i můj zážitek. Témata jako vázání uzlů, techniky lezení apod. jsou pro mě taky důležitá. Málo z toho opravdu znám a určitě pro mě bude užitečný článek o tom, jak si v nouzi upletu z kořínků lano na slanění, ale stejně tak i o tom jak používat běžné horolezecké vybavení, protože to není nic intuitivního a protože se nejspíš zabiju když to udělám špatně. Tenhle web je jaký je a svým obsahem mi naprosto vyhovuje.

Abych se vyjádřil k tvému "příspěvku" zaregistuj si doménu www.tenjedinyapravoslavnybushcraft.cz a piš si tam o čem uznáš za vhodné..

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek stř 09. lis 2011 22:05:43

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

teď před pár dny jsem sem přišel po cca 4 měsíční pauze
s lítostí musím říct že se tu nic nezměnilo.... :( pouze samý spamy
v čem je chyba?

docela je vtipné,že já jako člověk se vztahem k přírodě který je zde 1/2 roku má více příspěvků než administrátor který tu je víc jak dva roky :(
chybí mi tu život a ten začíná u obsahu....návody,foto-recenze,ukázky technik....

nebude obsah nebude život nebudou lidi....

Příspěvky: 110

Registrován: úte 05. črc 2011 13:15:34

Bydliště: KutnoHorsko

Příspěvek stř 09. lis 2011 22:22:42

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

S tím spamem máš pravdu, včera sem zkusil nahlásit jeden z nich aby si toho admin všiml, protože sem evidentně moc nechodí... Na úvodní stránce přibylo pár videí od Beara Petra co jsem koukal, jsou moc fajn a vítaná,ale čekal bych také něco od teamu kolem admina. A krom admina tu nikdo například nemá ani hodnost moderátora, který by sem chodil častěji, tak jak jsem zvyklí z různých fór, je pochopitelné, že sám na to nemůže mít tolik času, jistě nějaká práce a těch webů má také víc, ale přeci jen to nějaký dozor potřebuje...Mám někdy pocit, že z těch lidí co tu jsou zaregistrovaní je snad půlka jen těch spamerů, že na nic nereagují.

Příspěvky: 260

Registrován: stř 18. kvě 2011 19:14:27

Příspěvek stř 09. lis 2011 22:23:27

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Uz se pracuje na tom,aby se to vse zmenilo.

Příspěvky: 110

Registrován: úte 05. črc 2011 13:15:34

Bydliště: KutnoHorsko

Příspěvek stř 09. lis 2011 22:29:21

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Tak dejte nějak pořádně do povědomosti lidí, jak mohou pomoci. Třeba každý nečte úvodní stranu a jsou zde třeba lidé kteří mají co říct, či napsat, nebo se podělit o zkušenosti, rady, zajímavé fotografie, nebo návody a nemají odvahu nebo chuť to publikovat. Tohle fórum má ohromný potenciál si myslím, tak jen s chutí do toho :-)

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek stř 09. lis 2011 22:31:11

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

mno Budem se těšit
zatím to trvá už 4 měsíce tak snad nebudu v důchodu až ta změna přijde.....

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek stř 09. lis 2011 22:33:37

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Tommy-K píše:Tak dejte nějak pořádně do povědomosti lidí, jak mohou pomoci. Třeba každý nečte úvodní stranu a jsou zde třeba lidé kteří mají co říct, či napsat, nebo se podělit o zkušenosti, rady, zajímavé fotografie, nebo návody a nemají odvahu nebo chuť to publikovat. Tohle fórum má ohromný potenciál si myslím, tak jen s chutí do toho :-)


hlavně je jediné svého druhu že jo....
podle mne ten potenciál co byl na začátku nebo co tu byl když jsem sem v květnu přišel je prostě v zadely

předtím mě alespoň někdo zkosil že furt používám fire steel od Miltecu a kudlu od vietnamců :D ale dneska nikomu nestojím ani za **** :D :D :D

Příspěvky: 110

Registrován: úte 05. črc 2011 13:15:34

Bydliště: KutnoHorsko

Příspěvek stř 09. lis 2011 22:41:00

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

No to máš pravdu, jen s to zadelí doufám, že to nebude tak zlé:-)
Stuji to bude tím, že jsi jim už dokázal, že to není jen o těch značkových věcech a ,že všechno jde jen když se chce:-) Já také nejsem z těch co by museli mít vše echt super tactic special, když to budu chtít, našetřím a koupím,ale že bych kvůli tomu musel dát z výplaty čtyřku do výbavy to nee. A to se teprve zařizuju a nějaké ty výdaje s tím samozřejmě mám,ale postupně polehoučku:-)

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek stř 09. lis 2011 22:45:10

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Tommy-K píše:No to máš pravdu, jen s to zadelí doufám, že to nebude tak zlé:-)
Stuji to bude tím, že jsi jim už dokázal, že to není jen o těch značkových věcech a ,že všechno jde jen když se chce:-) Já také nejsem z těch co by museli mít vše echt super tactic special, když to budu chtít, našetřím a koupím,ale že bych kvůli tomu musel dát z výplaty čtyřku do výbavy to nee. A to se teprve zařizuju a nějaké ty výdaje s tím samozřejmě mám,ale postupně polehoučku:-)


můj člověk,asi si tě dám do přátel na youtube.com hned vedle lidí které mají pro mne obrovský potenciál a které obdivuji.....

Příspěvky: 110

Registrován: úte 05. črc 2011 13:15:34

Bydliště: KutnoHorsko

Příspěvek stř 09. lis 2011 22:50:30

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

No tos mě kapku zaskočil :-) Ale já jsem ještě jen zelenáč a nedochůdče, u kterého letité teoretické znalosti (zájem a studium v teoretické rovině je od mala) vysoce převyšují ty praktické, na kterých postupně pomalu pracuji.

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek stř 09. lis 2011 22:55:26

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Tommy-K píše:No tos mě kapku zaskočil :-) Ale já jsem ještě jen zelenáč a nedochůdče, u kterého letité teoretické znalosti (zájem a studium v teoretické rovině je od mala) vysoce převyšují ty praktické, na kterých postupně pomalu pracuji.


nepotřebuješ být ing. aby jsi přežil v přírodě..... stačí když tam přijdeš s křesadlem za 150,- kudlou od vietnamců za 150,- a budeš přemejšlet,improvizovat.jak to dělali lidi před náma? vystudovali math-fyz? ne...prostě až ti na po 150 půjde rozdělat fire steelem oheň i v zimě tak o sobě můžeš říct že neumřeš.....opravdu to není o znalostech a o drahé výbavě....podívej se na mistra ARCHIV-VIDEO nebo jak se ten *** jmenuje? má všechno za tisíce a jediné co umí tak natáčet novou řadu cestománie

Příspěvky: 110

Registrován: úte 05. črc 2011 13:15:34

Bydliště: KutnoHorsko

Příspěvek stř 09. lis 2011 23:16:19

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Už tu začínáme být asi dost OT v tomhle tématu :-) Firesteel ještě nemám, na tom pracuji, objednávám si věci až po vícero abych pokaždé neplatil poštu znovu, prostě jak našetřím, je to prostě běh na delší trať, kde mě uklidňuje to, že když vyrazím do lesa se zavírákem v kapse otrhaných maskáčů, jsem na tom pořád lépe než naši předkové a mohu využívat znalosti,které oni shromažďovali spoustu let způsobem pokus-omyl :-) Takže mne ty pokusy teprve čekají, ale stejně budu spokojen až teprve když budu schopen oheň rozdělat i bez něj, jen s použitím přírodního materiálu,a to bez toho abych u toho vypustil duši :-)

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek stř 09. lis 2011 23:24:31

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Tommy-K píše:Už tu začínáme být asi dost OT v tomhle tématu :-) Firesteel ještě nemám, na tom pracuji, objednávám si věci až po vícero abych pokaždé neplatil poštu znovu, prostě jak našetřím, je to prostě běh na delší trať, kde mě uklidňuje to, že když vyrazím do lesa se zavírákem v kapse otrhaných maskáčů, jsem na tom pořád lépe než naši předkové a mohu využívat znalosti,které oni shromažďovali spoustu let způsobem pokus-omyl :-) Takže mne ty pokusy teprve čekají, ale stejně budu spokojen až teprve když budu schopen oheň rozdělat i bez něj, jen s použitím přírodního materiálu,a to bez toho abych u toho vypustil duši :-)



děláš na mě obrovský dojem, uplně stejně jsem ve svých počátcích jednal i já....jen tak dal hlavně vše nahrávej....a sypej na youtube.com....
já začínal s telefonem a lidi to prostě zajíma kdo jaký má styl přežití....
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek stř 09. lis 2011 23:35:23

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Místo opakování, co vše tu chybí a jak špatně se to rozvíjí, by bylo lepší pro ten rozvoj něco udělat.
Moje firma vlastní 15 webů, dalších 10 jsou mojí vlastní iniciativou. Bushcraft.cz je jedním z nich. Nepřináší peníze, proto je nemůžu investovat zpět do rozvoje. A bohužel nenacházím čas, abych něco napsal.
Kluci z Bushcraft.cz teamu se neozvali už tři měsíce, asi veškeré naše plány pustili k ledu. Mrzí mě to, ale nic s tím neudělám. Jediné, na co najdu chvíli čas, je promazat spam.
Pokud někdo bude chtít napsat článek, nafotit výrobní postup či natočit video pro nás, budu jedině rád. S Petrem jsme se dohodli na spolupráci, teď mu posílám nějaké nože na testování. Další uživatel mi poslal skvělý článek o orientaci v přírodě a vypadá to také na delší spolupráci. Uvidíme, jak se to vyvine do budoucna.
Rád bych našel tři-pět stálých redaktorů a moderátorů, kteří by byli schopni se o Bushcraft.cz postarat. Takovým lidem bych jejích práci i rád hradil, prozatím alespoň symbolickou stovkou za článek. Pokud máte nějaký nápad/návrh na vylepšení a vyřešení této situace, pište, rád si to přečtu.

P. S. V nejbližší době veškeré své stránky spojím do sítě, která by mohla začít vydělávat alespoň na svůj provoz, tak pak bude možné začít programovat změny, které jsem plánoval už dávno. Třeba raiting nejužitečnějších diskutérů s možností získat jednou měsíčně finanční prémii za rozvoj webu a další podobné věci.
Ale jak sami vidíte, nestíhám a musím nejdříve řešit práci a až pak své koničky.

Příspěvky: 110

Registrován: úte 05. črc 2011 13:15:34

Bydliště: KutnoHorsko

Příspěvek stř 09. lis 2011 23:47:34

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Když bude časem co nahávat, třeba něco nahraju, ale teď to není vhodné, abych obložen všelijakými příručkami nejistým hlasem zvolal do objektivu A tohle je smrk přátelé,a nebo sekvoj, nejsem si zcela jist :-)
To Admin: Tak je to tak jak jsem si myslel. Je jasné, že to není legrace,a jelikož je to fórum, tak obsah si tvoříme v podstatě sami. Už i já přemýšlím nad zpracováním nějakého článku, snad semi dostane nějakého inspirativního nakopnutí, vlohy pro psaní celkem mám a díky internetu se dají zpracovat i témata o kterých by se jinak fakta špatně scháněla.

Příspěvky: 155

Registrován: ned 25. pro 2011 19:54:22

Příspěvek úte 27. pro 2011 21:25:06

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

Teď bude zima, tak by mohlo být něco o přežití v zimě, sněhu apod.

Příspěvky: 11

Registrován: pon 26. zář 2011 15:01:57

Příspěvek stř 28. pro 2011 10:32:51

Re: Jak dál rozvíjet Bushcraft.cz?

podle me, je nejvetsi problem v rozmelneni po webu...cesko je mala zeme, na kterou je tu az moc webu, for...a proto maji nekter ruznou uroven...mame tu specnaz, rozpad, postapo atd atd...potom je spousta lidi co sva videa nataci a dava je na sve kanaly, sve stranky...vim, ze je asi nerealne, aby nekdy doslo ke sjednoceni for, kde by se utvorila nejaka vetsi, zivota schopna komunita, ale ti kteri tvori a maji sve kanaly by se mohli oslovit, jestli by nechteli prispivat zde...libylo by se mi proste, kdyby byl jeden web a jedno forum, ktere by byly na urovni...
PředchozíDalší

Zpět na Připomínky pro team Bushcraft.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO