koupím konvičku nad oheň


Podařilo se vám schovat část výplaty před manželkou? Nemůžete jíst a spát touhou po novém vybavení? Popište své skryté touhy a ostatní návštěvnici je nejspíše uspokojí.

Příspěvky: 59

Registrován: čtv 24. lis 2011 10:24:42

Příspěvek ned 22. led 2012 16:24:52

Re: koupím konvičku nad oheň

Ber to takto, antikorová oceľ dobre vedie teplo, a dobre ho znáša... teda ak bude vždy v konvičke niejaká voda, tak neprehorí oceľ a jediné poškodenie vidím práve mechanické, vlastnou vinou.
Prečo by to nemalo vydržať? Kamarát nosí čínsky hrnček, nie ako väčšina ľudí 2,5 dcl, ale rovno 1 liter a na ohni ho používa už pekných pár rokov. Rýchlo v ňom zovrie voda a čo sa týka umývania, najprv dosť zle, ale časom sa na oceli, aj keď je nerezka vytvorí niečo podobné líške ako na uhlíkovkách. Potom už ide umývať dobre

Příspěvky: 5

Registrován: stř 01. úno 2017 11:59:15

Příspěvek stř 01. úno 2017 16:22:14

Re: koupím konvičku nad oheň

A co třeba tahle?Mám ji pár týdnů a dávám ji dost zabrat.Jen se očoudila,umyl jsem ji jarem a jede dál.Má jednu chybu-nevejde se do ešusu,je asi o 1cm širší.Budu muset vymyslet jinej obal,kterej ji ochrání před promáčknutím.Cena 245,-

https://outdoorove-nadobi.heureka.cz/ferrino-teiera/

Příspěvky: 5

Registrován: stř 01. úno 2017 11:59:15

Příspěvek stř 01. úno 2017 16:23:53

Re: koupím konvičku nad oheň

Já ji teda koupil na VIP.ceny,ale asi už není,tak jsem použil odkaz s obrázkem výše.
Předchozí

Zpět na Koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO