neck-knife FOX


Nože na přežití, pily na dřevo, krumpáče a sekery na obranu a další harampádí.

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek úte 31. kvě 2011 13:31:35

neck-knife FOX

Příspěvky: 5

Registrován: ned 15. led 2012 17:57:51

Příspěvek čtv 19. led 2012 15:54:15

Re: neck-knife FOX

Pěkná recenze na nůž.Dozvěděl sem se z ní všechno podstatný a to nebývá zvykem :) .Jen tě s dovolením trošku opravím,ten háček na zadní straně čepele se jmenuje páráček nebo gutthook a je tam na vyvrhování zvěře.Obrovská výhoda je v tom,že s ním řežeš jen bříšní stěnu,je skoro nemožné proříznout střevo a tím pádem si nezaneřádíš maso

Příspěvky: 34

Registrován: stř 18. led 2012 16:46:14

Bydliště: Zlín

Příspěvek čtv 19. led 2012 16:10:19

Re: neck-knife FOX

Recenze super i nůž vypadá fajn, jen škoda že se nedá zavěsit na pásek, mít ho na krku za pochodu tak mě asi jebne.

Příspěvky: 110

Registrován: úte 05. črc 2011 13:15:34

Bydliště: KutnoHorsko

Příspěvek čtv 19. led 2012 17:46:31

Re: neck-knife FOX

Jak nedá zavěsit na pásek, to by sis jistě zvládl lehce dotvořit :-) No jak se s tím pochoduje se musíš zeptat Stujiho,ale vzhledem k tomu, že už ho nějaký čas používá tak to asi problém není, mě osobně by vadil spíš až při běhu, stejně jako za dob kdy jako malý školáček, to jsem nosil peněženku na krku, ani jsi o ní nevěděl i když s drobnými vahou téměř odpovídala váze tohoto nože,až při běhu lítala ze strany na stranu .

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek čtv 19. led 2012 23:16:23

Re: neck-knife FOX

tak děkuji všem za pochvalu mého malého kamaráda...odpovím na dotazy které se mi hrnou....
nůž je úžasně lehký a malý padne do menší ruky na jedničku
ten háček na vyvrhování já používám jako závěs na konev nebo na ešus....viz video
při běhání mi nevadí protože v lese naběhám,chodím tiše a navíc ho nosím skrytě bod VESTOU nebo BUNDOU takže je to taková nouzovka která na krku nic neváží a nikde se nekynklá...
je pravda používám ho na hrubou práci a mám ho asi 2 roky zatím vydržel nejdéle ze všech nožů co jsem kdy měl.....akorát ta ocel by mohla být lepší no.....

jinak na pásek se dá dát pochopitelně také jednoduše na karabinu přes oko z omotávky co je na krk

Zpět na Nože a nástroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO