Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?


Vše co vám vadí nebo schází na našem portálu

Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek čtv 30. čer 2011 16:20:17

Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

Pro náš redakční team zrovna vytváříme web a napadlo nás, že by mohlo být více zájemců.
Chcete web na bushcraft.cz? Bude to na subdomeně, třeba na stuji.bushcraft.cz, pepaamaruska.bushcraft.cz atd, megamonstrum.bushcraft.cz atd. Pokud máte zájem, zdarma vám vytvoříme web, upravíme vzhled, spolu dohodneme, jak se budou řadit rubriky atd a pak už to bude jen na vás.
Samozřejmě vás také naučíme s webem zacházet :)
Už nemusíte na WZ.CZ a ještě bůhvíkám. Nyní si svůj web můžete mít na hezčí doméně.

PRO SLOVENSKÉ PŘÁTELE je možnost udělat web na doméně Bushcraft.SK!

Kdo chce, pište sem nebo na mail a během pár dnů budeme mít své webovky zcela zdarma :)!

Příspěvky: 13

Registrován: čtv 23. čer 2011 12:56:34

Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek čtv 30. čer 2011 17:52:40

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

já bych docela měl zájem.ja to z webovkama vůbec neumim :( :D
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek sob 02. črc 2011 10:58:44

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

Ok, počítám s tím. Jen mi napiš do mailu, jak se ten web má jmenovat (NÁZEVWEBU.bushcraft.cz) a já ti asi ještě dnes pošlu přístupové heslo a jednoduchý návod na používání.

Příspěvky: 24

Registrován: ned 10. dub 2011 12:40:58

Příspěvek úte 05. črc 2011 11:07:17

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

je to fakt uplne zadarmo ??? lebo nebol by som rak keby mi pride ucet 500 korun :D fakt ?
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 05. črc 2011 11:09:48

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

Je to zadarmo, protoze timto se vytvori stale vetsi a vetsi komunitu kolem naseho webu. Takze pokud mas zajem, staci rict. Prave jsme pripravili web pro pacu, zbyvaji posledni drobne upravy.

Příspěvky: 24

Registrován: ned 10. dub 2011 12:40:58

Příspěvek úte 05. črc 2011 11:10:24

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

no dobre tak to skusim
este ma zaujima to slovenske a ci bude zadarmo aj to
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 05. črc 2011 11:29:31

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

Samozrejme, nehodlame to zpoplatnit. Jen napis, jakou chces adresu.

Příspěvky: 24

Registrován: ned 10. dub 2011 12:40:58

Příspěvek úte 05. črc 2011 12:36:38

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

matusbushcraft.bushcraft.cz dakujem potom mi to posli na mail :matus.o@post.sk
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 05. črc 2011 13:38:20

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

Urcite chces na konci mit CZ? Nebo prece jen SK? Doporucuji si velmi peclive promyslet nazev budouciho webu, muze to byt tvoje vizitka i na nekolik dalsich let.
Nebylo by lepší matus.bushcraft.sk?

Příspěvky: 24

Registrován: ned 10. dub 2011 12:40:58

Příspěvek úte 05. črc 2011 19:32:56

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

dobre berem sk takze matus.bushcraft.sk dakujem :D

Příspěvky: 2

Registrován: úte 05. črc 2011 22:10:32

Příspěvek úte 05. črc 2011 22:37:54

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

Přiznám se že jsem se registroval jen za účelem napsání tohoto příspěvku. K věci...

nakonec jsem si to rozmyslel a řekl jsem si že nic psát nebudu... budu se držet toho že mluviti stříbro, mlčeti zlato...

každopádně se mi nelíbí že hochům ze slovenska držíte .sk doménu a takhle jim kálíte na hlavu

přeji vám mnoho zdaru

Příspěvky: 24

Registrován: ned 10. dub 2011 12:40:58

Příspěvek stř 06. črc 2011 9:08:50

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

Joda píše:Přiznám se že jsem se registroval jen za účelem napsání tohoto příspěvku. K věci...

nakonec jsem si to rozmyslel a řekl jsem si že nic psát nebudu... budu se držet toho že mluviti stříbro, mlčeti zlato...

každopádně se mi nelíbí že hochům ze slovenska držíte .sk doménu a takhle jim kálíte na hlavu

přeji vám mnoho zdaru

v tomto ma joda pravdu plne s tebou suhlasim ako na co vam bude racej im ju predajte aspon bude vyuzita

Příspěvky: 24

Registrován: ned 10. dub 2011 12:40:58

Příspěvek stř 06. črc 2011 9:12:01

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

nemamm uz zaujem o web vytvorim si ho sam
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek stř 06. črc 2011 9:54:31

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

Joda píše:
každopádně se mi nelíbí že hochům ze slovenska držíte .sk doménu a takhle jim kálíte na hlavu



Na Bushcraft.cz denně chodí přes 150 uživatelů ze Slovenska. Mám se vzdát možnosti udělat časem web i pro ně? Proč?
Doménu .SK jsem kupoval před půlrokem, když se rozjížděl .CZ. Stejnou možnost měl kdokoli. Nikoho nezajímala. Mě ano. Proto jsem vlastníkem já.
Neznám žádné "hochy ze slovenska". Pokud máš na mysli majitele bushcraft-portal, byli první, koho jsem informoval o své koupi a nabídl jim tu doménu k dlouhodobému využití zcela zdarma.
Odmítli.
OK, nabídl jsem koupi. Řekli, že jsou studenti a nabídli částku desetkrát menší, než je reálná cena této domény. Prodáš mi svůj barák za cenu desetkrát nižší, než je tržní, protože jsem student?
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek stř 06. črc 2011 10:18:03

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

Fakt jste mě naštvali, přátele...
Čtěte, toto je moje konverzace s majitelem bushcraft-portalu po tom, co já jako první jsem mu napsal a nabídl spolupracovat.


Spolupraca
Odoslané: 07 Jan 2011, 14:41
od Adno
Zdravim,
pisem ohladom tej navrhnutej spoluprace. Minule som s ostatnymi moderatormi riesil presne tuto zalezitost . Predsalen Cesko by malo mat teoreticky 2x tolko bushcraftistov ako my, ak by sme to zobrali od poctu obyvatelov, tak preco nespojit sily, bolo by to vyhodne pre kazdu stranu - hladal som nejaky cesky web ohladom bushcraftu kvoli spolupraci, ale vtedy este asi vasa stranka neexistovala a nic ine som nenasiel. Takze som rad, ze vznikla ceska stranka bushcraft.cz a mate zaujem o spolupracu .

Vasu stranku som este celu nepresiel, len tak narychlo. Povodne som chcel tuto stranku zrobit takym stylom ako je ta vasa - cize "klasicka" stranka kde by boli clanky + forum. Lenze nejako nebolo casu pisat tie clanky a ani som si nebol isty, ci by bol o to zaujem, tak som nakoniec skoncil len pri diskusii. Ako pozeram, vy tam uz mate pomerne dost clankov, ale nemate tam taku klasicku diskusiu ako je tu (ak neratam komentare k clankom). Tak by som mal taky napad, prepojit vasu stranku s nasim diskusnym forom. Samozrejme by doslo k nejakym upravam, napriklad v zakladnom banneri by som zmenil "Prvé slovenské diskusné fórum o bushcrafte." na prve ceskoslovenske, ale to su uz len detaily. Bol by o nieco take zaujem? Teraz som este kusok rozmyslal ako s www adresami, teoreticky by sme mohli nechat bushcraft-portal.sk aj bushcraft.cz , pricom z nasej slovenskej adrese by bolo presmerovanie na vasu stranku, a niekde na vasej stranke by bolo v menu Forum/Diskusia, ktora by bola zase presmerovana tu... kusok zlozitejsie, ale tak predpokladam ze mate webhosting+adresu zaplatenu uz na cely rok, tak skoda by bola teraz toho, mozno by sme to potom vymysleli nejako inac (napriklad by to bolo pod koncovkou .eu, alebo by sme mali aj cesku+slovensku adresu s jednym webhostingom), ale to uz su fakt technicke detaily... ide o to, ci by bol o nieco take zaujem teda, to je hlavne Ak mas nejaky iny navrh na spolupracu, kludne pis


Re: Spolupraca
Odoslané: 07 Jan 2011, 18:58
od Bushcraft.cz
Ahoj.
Vlastni forum zrovna chystame taky. Ale napadlo me vytvorit koalici. Vlastnim totiz i domenu Bushcraft.sk. A mohli bychom vas presunout na ni. My bychom meli na bushcraft.cz web a forum, vy na bushcraft.sk svoje forum. Svoje forum usporadame presne tak, jako vy, tak ze navstevnici se nebudou ztracet. A pokud na jednom z for bude zajimave tema, tak ho presuneme i na to druhe. Protoze Cech si to radeji precte v cestine, Slovak zase ve slovenstine. Propojime to cele bannery a dalsi reklamou a mame mezinarodni projekt . Pak se totiz daleko snadneji budou shanet potencionalni inzerenti, kteri budou platit za reklamu a PR clanky. Co vy na to?


Re: Spolupraca
Odoslané: 09 Jan 2011, 00:06
Bushcraft.sk je kazdopadne dobra adresa, som rad, ze neskoncila niekde u neznameho cloveka, co by znemoznil jej pristup. Ale co sa tyka diskusie, tak podla mna je to skoda rozkladat na 2 rozne fora. Osobne by som bol za 1 spolocne forum, kludne by popis sekcii mohol byt aj cesky, samozrejme aj moderatori/admini by boli rovnomerne zastupeny, ja tam ziadnu jazykovu barieru nevidim, ale to hovorim za seba. Asi budem zniet pesimisticky, ale tato stranka je online cca 6 mesiacov a nazbieralo sa tu tak maximalne 50 aktivnych a menej aktivnych diskutujucich, preto si myslim, ze z komercneho hladiska je bushcraft stratovou zalezitostou, venuje sa tomu velmi malo ludi, reklama by nepokryla ani naklady na webhosting. Aspon to je moj odhad. Co sa tyka PR clankov tak to predstavu nemam, ci by sme nasli nejakych zaujemcov, ale mozno sa mylim. Len tak pomimo, co som pozeral aj velke zahranicne bushcraft fora, tak tam maju zdroj prijmu organizovanie roznych kurzov.

Vasu ponuku si velmi cenim, len mi to pride ze vlastne to budu 2 nezavisle stranky s 2 forami, ktore budu prepojene maximalne nejakym tym bannerom. Kopirovanim len niektorych tem z jednej diskusie by mohol nastat chaos, clovek by ani nevedel do ktoreho fora ma teraz pisat jedine ak by bola nejaka okamzita synchronizacia obidvoch diskusii, ale tak to by uz rovno mohlo byt 1 forum.
Tolko moj nazor


Re: Spolupraca
Odoslané: 09 Jan 2011, 13:16
od Bushcraft.cz
Problem je, ze my spoustime forum uz tento tyden, mame to v planech a uz jsem i zaplatil za vyrobu .
Mam velke zkusenosti z provozem stranek, celkem jsem uz spustil asi 15 webu, tak ze verim, ze se bushcraftem da vydelat. Navic je to moje srdcova zalezitost, tak ze pokud se do toho poradne opru, minimalne na hosting vydelam . Ze byste se presunuli na nase forum, asi nepripada v uvahu, po pul roce neustale prace...
Mohu vam alespon nabidnout domenu bushcraft.sk k vyuziti. Prece jen se zapamatuje lepe, nez bushcraft-portal.sk

Re: Spolupraca
Odoslané: 09 Jan 2011, 15:01
od Adno
Nic no, ked to uz mate naplanovane, tak vam mozem len popriat vela stastia, nech sa vam to poriadne rozbehne . O domenu bushcraft.sk by som mal zaujem, co by ste za nu pozadovali?

Re: Spolupraca
Odoslané: 09 Jan 2011, 19:58
od Bushcraft.cz
Ahoj.
Za domenu v zadnem pripade nic nechci, budu rad, kdyz bude domena vyuzita, stejne jsem ji chtel pouze presmerovavat na bushcraft.cz.
Poslete mi nameservery, na ktere to mam presmerovat a ja to nastavim.


Re: Spolupraca
Odoslané: 09 Jan 2011, 22:14
od Adno
Servus,
dane udaje zistim coskoro, technicke zalezitosti ma na starosti iny clovek, len tu momentalne nie je, ale do zajtra by som to mal vsetko vediet, tak sa este ozvem. Kazdopadne som velmi rad za poskytnutu moznost

Re: bushcraft.sk
Odoslané: 13 Jan 2011, 21:25
Od: Adno
Komu: Bushcraft.cz

Nazdar, sorry ze neskoru odpoved ale musel som sa poradit aj s ostatnymi zakladajucimi clenmi. Nuz, asi nepotesim, ale rozhodli sme sa ostat pri bushcraft-portal.sk, predsalen, uz to tu mame aj kusok rozbehnute a chceme v tom pokracovat. Sice ste pisali, ze adresu predavat nechcete (my by sme si ju potom presmerovali na nas), ale do buducnosti ak by ste si to rozmysleli, kludne sa ozvite .

Sice sme sa "nedohodli", ale aj tak dakujem za ponuknutu spolupracu
Adno
Vedúci :)

Příspěvky: 2

Registrován: úte 05. črc 2011 22:10:32

Příspěvek stř 06. črc 2011 10:53:31

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

admin: Není třeba se nějak více rozvášňovat... nemám ani v úmyslu tu rozpoutávat nějakou bouřlivou diskuzi. Možná sem neměl použít přímo ten termín "kálet na hlavu" a tak se za něj omlouvám... promázávat to pochopitelně už nebudu protože bych si na hlavu nakálel sám. Pravda je také ta že neznám přesné informace vašeho jednání a co sem napsal je jen můj pohled na věc - který je možná zkreslený. Chci jen uklidnit vodu kterou sem možná mírně zčeřil.... tak to raději už neřešme ;)

peace
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek stř 06. črc 2011 10:58:13

Re: Chcete web na Bushcraft.CZ/Bushcraft.SK?

V pohodě, jen jsem tímto chtěl poukázat na to, že pokud neznáš veškeré souvislosti, tak je lepší skutečně mlčet.

Zpět na Připomínky pro team Bushcraft.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO