Bushcraft - začínáme- chlupaté polínko


Survival návody, pořady Discovery, dokumentární a dobrodružné filmy... Pohyblivé obrázky o bushcraftu patří sem.

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek úte 12. črc 2011 15:51:16

Bushcraft - začínáme- chlupaté polínko

http://www.youtube.com/watch?v=F-ejhMMiHb4

kdo neumí za domácí úkol naučit :D

Příspěvky: 110

Registrován: úte 05. črc 2011 13:15:34

Bydliště: KutnoHorsko

Příspěvek úte 12. črc 2011 17:37:52

Re: Bushcraft - začínáme- chlupaté polínko

Tak toto zvládám i já začátečník a s oblibou používám, ale zaujalo mě jak rychle jsi si koupil nůž o který ses zajímal. Bude nějaká menší recenze? Třeba i slovní hodnocení by mě stačilo,jak jsi spokojen a jak ti s ním jdou běžné práce :-)

Příspěvky: 260

Registrován: stř 18. kvě 2011 19:14:27

Příspěvek úte 12. črc 2011 18:05:07

Re: Bushcraft - začínáme- chlupaté polínko

*Stuji*: Ty jsi si ho fakt koupil. Pro mne je dobry,protoze ho nepouzivam v zatezovych testech,ale tobe asi vydrzi jen mesic. Ja si nemuzu stezovat,protoze ho pouzivam jeden na ven a dalsi v kuchyni a treti mam vystaveny. :)
Přílohy
2011-07-12 17.52.39.jpg
2011-07-12 17.52.39.jpg (205.42 KiB) Zobrazeno 2776 krát

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek úte 12. črc 2011 22:09:16

Re: Bushcraft - začínáme- chlupaté polínko

ahoj uplně jsem čekal kdo si toho všimne první....ano máte pravdu a hluboce mě těší,že mi tak koukáte pod ruce a hltáte všechna moje videa do detailů....je to pěkný...

k noži ,ano rozhodl jsem si ho koupit hned z několika důvodů(nejsou důležité,stejně by jste se s nima asi neztotožnili)
a když jsem ho viděl a držel v ruce tak jsem ho musel mít....stál mě 430,- a jsem spokojený

samozřejmě recenzi mám už připravenou v osnovách do konce týdne tu bude vyset tam kde asi patří, mezi video materiály,nejdříve si nůž musím osahat a trochu se s ním spojit...ale hned od začátku mohu říci,že nemá chybu alespoň pro mě...druhá stránka věci je jak dlouho vydrží mě :D můžete uzavírat tajné sázky :D každopádně na recenzi se můžete těšit bude tam řečeno opravdu všechno i důvody koupě apod.a praktické testy také nezanechám ladem

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek úte 12. črc 2011 22:11:13

Re: Bushcraft - začínáme- chlupaté polínko

sahaw píše:*Stuji*: Ty jsi si ho fakt koupil. Pro mne je dobry,protoze ho nepouzivam v zatezovych testech,ale tobe asi vydrzi jen mesic. Ja si nemuzu stezovat,protoze ho pouzivam jeden na ven a dalsi v kuchyni a treti mam vystaveny. :)


ten s tím pahnátem nemá chybu....sˇkoda Že ho neměli vzal bych ten....každopádně váhal jsem mezi verzí s pilkou a bez pilky..ta pilka je tam hodně kvalitní akorát ta čepel byla delší a užší a to se mi moc nepáčilo

Příspěvky: 102

Registrován: stř 15. čer 2011 10:29:02

Příspěvek úte 12. črc 2011 22:42:33

Re: Bushcraft - začínáme- chlupaté polínko

gratulujem k novemu nozu ... no neviem preco si ho nesetris, mal si vedla seba sekeru a i tak si sekal nozom :) ... takze pre mna ostava otazka preco :) preco si kazit noz... no ale nech ti dlho vydrzi, vyzera kvalitne, mohol by si spravit dake videjko... taky 5 minutovy pokec a dake ukazky ...

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek stř 13. črc 2011 4:43:07

Re: Bushcraft - začínáme- chlupaté polínko

helbo píše:gratulujem k novemu nozu ... no neviem preco si ho nesetris, mal si vedla seba sekeru a i tak si sekal nozom :) ... takze pre mna ostava otazka preco :) preco si kazit noz... no ale nech ti dlho vydrzi, vyzera kvalitne, mohol by si spravit dake videjko... taky 5 minutovy pokec a dake ukazky ...


dekuji za gratulaci :) mno chci učit lidi pomoct si i s nozem...ne kazdy taha do lesa rámovou pilu,sekeru a serii nozu na kazdou praci jeden

jinak nemyslím si,ze to tomu nozi vadilo

Zpět na Video materiály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO