Project bushcraft.cz


Vše co vám vadí nebo schází na našem portálu

Uživatelský avatar

Příspěvky: 145

Registrován: ned 30. led 2011 8:14:09

Bydliště: Zlín

Příspěvek sob 05. bře 2011 8:07:38

Project bushcraft.cz

Zajímalo by mě, jakým způsobem se bude nadále ubírat stránka bushcraft.cz, jestli jsou v plánu nějaké reklamní kampaně, jak upoutat pozornost čtenářů(diváků), případně partnerství s jinými stránkami, outdoor. obchody atd.
Prostě nějaká plány dobudoucna, pokud můžeš prozradit :)
Díky
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek sob 05. bře 2011 15:31:08

Re: Project bushcraft.cz

Lukáši, je těžké to předvídat...
Máme cíl a máme několik plánů:

Cíl:
Největší v ČR a na Slovensku portál o přežití a bushcraftu.

Plány:
Reklamní kampaně na výstavách zbraní, outdooru apod. Zkusíme využít všech možností, které najdeme.
Zvýšení návštěvností a vytvoření komunity kolem webu.
Propojení s výrobci a prodejci vybavení - reálné a pravdivé testy jejích výrobků prostřednictvím našeho webu.
Zisk z reklam a jeho investování do kvalitních informací - vytvoření redakčního teamu, který bude placen z reklam, buschraft akce, videosemináře apod.

V současné době se věnuji trochu jinému projektu, který se mi rozvíjí už půl druhého roku, proto si můžu dovolit investovat peníze a nože ze sbírky do Bushcraft.cz a nic neočekávat nazpátek. Tento web je moje srdcová záležitost, kterou piplám a dlouho ještě budu. Pokud to časem začne vydělávat, budu to cpát zpět do webu a teamu redaktorů. A když za pět-osm let to bude velký, dospělý projekt, tak mi z toho také třeba něco ukápne :).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 145

Registrován: ned 30. led 2011 8:14:09

Bydliště: Zlín

Příspěvek sob 05. bře 2011 16:30:51

Re: Project bushcraft.cz

Tak plány jsou to opravdu zajímavé.
Celý náš tým je velice rád, že může aktivně přispívat svými video-návody a články sem na bushcraft.cz a tím podporovat obě strany.
Nicméně prosadit se v tomto směru není jednoduché, protože tento koníček je dost časově náročný a vydrží u něj jen hrstka lidí, proto i diváků z řad široké veřejnosti není zrovna moc.
Také doufám, že reklamní kampaň se povede a bude tvůj portál patřit k nejnavštěvovanějším. Proto pokud bys s něčím potřeboval pomoci, neváhej a kontaktuj mě.

Příspěvky: 56

Registrován: úte 22. bře 2011 21:12:55

Příspěvek čtv 24. bře 2011 0:35:12

Re: Project bushcraft.cz

Upozornuji ze jeden velky portal na Slovensku ma registrovanych temer 40 000 lidi je to vseobecny portal ,dalsi jsou v Cesku myslivci co maji asi 3000 registrovanych a na Slovensku polovnici co maji asi 6 000 registrovanych....
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek čtv 24. bře 2011 9:16:19

Re: Project bushcraft.cz

alibaba píše:Upozornuji ze jeden velky portal na Slovensku ma registrovanych temer 40 000 lidi je to vseobecny portal ,dalsi jsou v Cesku myslivci co maji asi 3000 registrovanych a na Slovensku polovnici co maji asi 6 000 registrovanych....


Ale jo, to je jasne. Jenze to jsou vseobecne portaly a lovecke. Kdezto nas je zamereny na preziti a zivot v prirode.

Zpět na Připomínky pro team Bushcraft.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO