Kurz první pomoci


První pomoc, přírodní medicína, operace na otevřeném mozku a další radosti života!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: pon 21. bře 2011 21:05:22

Bydliště: Olomouc

Příspěvek pon 21. bře 2011 21:18:36

Kurz první pomoci

Ahoj, nedávno jsem v tramvaji narazil na leták, na kterém nabízeli zdarma kurz první pomoci.Bohužel až když jsem vystoupil, přišel jsem na to, že by to bylo velice vhodné doplňění teoretických znalostí.Zaplakal jsem dvakrát, neboť jsem pozdději zjistil, že většina těchto kurzů je zpoplatněna(pro mě dost nepochopitelné)Snažil jsem se pomocí netu(google apod.) tento kurz objevit, leč marně.A teď se dostanu k jádru problému :)Nevíte o nějakém bezplatném kurzu první pomoci v Olomouci a jeho okolí?Podmínkou je kvalifikovaný instruktor.Díky za tipy.Těžce na cvičišti, lehce na bojišti.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek pon 21. bře 2011 22:46:36

Re: Kurz první pomoci

Pridam se se stejnym dotazem pro prahu!

Příspěvky: 17

Registrován: čtv 03. úno 2011 17:31:00

Příspěvek pát 25. bře 2011 15:54:49

Re: Kurz první pomoci

Také jsem se o tuto problematiku zajímal, bohužel většina kurzů , které by stály za to, jsou placené.Ale zase si říkám, že radši do toho pár stovek investuji a jednou se mi to třeba vyplatí ,plánuji si udělat za 900 Kč u ččk ve Zlíně kurz:Základní norma zdravotnických znalostí (ZNZZ), který je certifikovaný Evropskou komisí pro výuku první pomoci.
Takže já za sebe bych poradil dát do toho těch pár korun navíc, určitě to nebude na škodu.
Tady posílám ten odkaz na ččk http://www.cervenykriz.eu

Zpět na Medicína

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO