reklama


Vše co vám vadí nebo schází na našem portálu

Příspěvky: 3

Registrován: čtv 24. bře 2011 20:36:46

Příspěvek čtv 24. bře 2011 20:42:15

reklama

Bushkraft byl vytvořen pro informace o životě v přírodě a o přežití. Zabraňte prosím reklamě na výrobky i když mají formu recenze. Domnívám se, že reklama zahltí tento zatím velmi kvalitní web. Děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek čtv 24. bře 2011 22:05:37

Re: reklama

VEPA píše:Bushkraft byl vytvořen pro informace o životě v přírodě a o přežití. Zabraňte prosím reklamě na výrobky i když mají formu recenze. Domnívám se, že reklama zahltí tento zatím velmi kvalitní web. Děkuji za pochopení.


Pokud jsou vyrobky kvalitni, napiseme, ze jsou kvalitni. I pres nase recenze (nebo ze by diky nim?) navstevnost kazdy den roste. Cely projekt jede presne podle planu a zatim jsme s vyvojem velmi spokojeni. Ted jsme "velmi kvalitni web", tak proc si myslite, ze dal to bude v necem horsi? Pokud to nekomu to pripada jako reklama, pokud to nekomu prekazi, nectete nas. Opravdu ne. Takova ztrata nas sice bude mrzet, ale rozhodne to bude lepsi, nez nechat nekoho mluvit do vedeni projektu. Dekuji za pochopeni.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 145

Registrován: ned 30. led 2011 8:14:09

Bydliště: Zlín

Příspěvek pát 25. bře 2011 6:44:24

Re: reklama

Já osobně si nemyslím, že by reklama na výrobky zahltila celý web, protože celý redakční tým bushcraft.cz se snaží aktivně doplňovat články a videonávody, týkající se pobytu v přírodě. Dle mého názoru je potřeba informovat a poradit divákům, jaká je např. kvalitní pila za dobré peníze, když se to zároveň natočí, tak každý má možnost vidět jak se s ní pracuje ...

Příspěvky: 3

Registrován: čtv 24. bře 2011 20:36:46

Příspěvek pát 25. bře 2011 10:52:49

Re: reklama

Děkuji za odpověď. Já si moc, moc přeji aby jste měli pravdu a zůstali u svého projektu. Zatím jste jediní, kterým se to daří.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek pát 25. bře 2011 11:05:45

Re: reklama

VEPA píše:Děkuji za odpověď. Já si moc, moc přeji aby jste měli pravdu a zůstali u svého projektu. Zatím jste jediní, kterým se to daří.


Voila: project-bushcraft-cz-t40.html

Kdyz se podivate na odkaz, tak zjistite, ze na penezich v tomto pripade opravdu nezalezi. Proto si muzeme dovolit mluvit pravdu o vyrobcich a produktech. Zatim piseme o tom, co denne pouzivame a stale nam to vyhovuje. Chceme tyto veci ukazat ostatnim lidem, doporucit, pochlubit se. Samozrejme take budeme psat i negativni recenze, ve svete outdooru a pobytu v prirode je plno suntu :)

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek sob 26. bře 2011 21:18:10

Re: reklama

Rozhodně jsem pro recenze, prodělal jsem opravdu hodně peněz nákupem nekvalitního vybavení, něco jsem nakoupil zbytečně, některý věci jsem postupem času nahradil jednou víceúčelovou věcí, nebo jsem naopak zjistil, že jedna věc sice zvládá hromadu funkcí ale všechny tak nějak polovičatě tak jsem je radši nahradil jednoúčelovýma ale kvalitnějšíma. Dokud se to tu nezvrhne v nějakou komerční propagaci, což pevně doufám, že ne tak bych řekl že recenze vybavení budou patřit k těm nejužitečnějším článkům.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek sob 26. bře 2011 22:52:36

Re: reklama

A co kdyby ses take podelil o nejake negativni zkusenosti? ;)

Příspěvky: 5

Registrován: pát 04. bře 2011 10:16:57

Příspěvek ned 27. bře 2011 20:36:18

Re: reklama

O peníze sice nejde ale ze zákulisí z jiných webů vím jaké peníze se tam nabízejí a částky to nejsou malé... Proto věřím že se to tady podaří udržet a bude to tu čisté. Už mám v hlavě taky nějaké články a chystám se přispět :-)
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek ned 27. bře 2011 21:31:27

Re: reklama

Mohu slibit, ze pokud tu bude reklama, bude to reklamni banner, sponzorovana soutez nebo kdyz uz PR clanek, tak bude mit jasne oznaceni, ze jde o reklamni text. Daleko vic, nez na financich z tohoto webu, mi zalezi na komunite, ktera tu vznika. Nebudu vam lhat a podstrkovat sracky. Na penize mam desitky jinych webu.

Zpět na Připomínky pro team Bushcraft.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO