civilizace


Jste v tísni? Jde do tuhého? Potřebujete rady pro přežití? Popište své trápení zde! Jinak tu budeme kreslit černé scénáře, vymýšlet problémy a způsoby řešení a vůbec všelijak chytračit.

Příspěvky: 56

Registrován: úte 22. bře 2011 21:12:55

Příspěvek pon 09. kvě 2011 7:14:16

civilizace

Nejvetsi nebezpeci neni les ,ale nejvetsi nebezpeci je civilizace a vlastni vlada ze vas policajti ukopou at k tomu maji duvod jaky chteji ,nebo si duvod vytvori, nebot nebezpeci od nejakych kriminalniku je strasne male zatimco policajti cekaji na kazdem rohu a cim stat se vice ekonomicky potapi tim jsou policajti nebezpecnejsi jednak se snazi cim dal vice vydrit z kazdeho penize a terorizovat obcany jak se diktatura snazi udrzet u moci a mit sve vyhody a Evropu to ceka v lete tak se divejte na TV.
Jeste za ty lesy jsou tak velike ,ale to uz jsem cetl davno u Storcha a dnes kazdy kdo muze se snazi rezimu uteci ,nekdo jako nomad nekdo jako ze se skryva v opustenych mistech a v Cesku neni mista kam se ukryt ......
Uživatelský avatar

Příspěvky: 145

Registrován: ned 30. led 2011 8:14:09

Bydliště: Zlín

Příspěvek pon 09. kvě 2011 18:12:29

Re: civilizace

alibaba píše:Nejvetsi nebezpeci neni les ,ale nejvetsi nebezpeci je civilizace a vlastni vlada ze vas policajti ukopou at k tomu maji duvod jaky chteji ,nebo si duvod vytvori, nebot nebezpeci od nejakych kriminalniku je strasne male zatimco policajti cekaji na kazdem rohu a cim stat se vice ekonomicky potapi tim jsou policajti nebezpecnejsi jednak se snazi cim dal vice vydrit z kazdeho penize a terorizovat obcany jak se diktatura snazi udrzet u moci a mit sve vyhody a Evropu to ceka v lete tak se divejte na TV.
Jeste za ty lesy jsou tak velike ,ale to uz jsem cetl davno u Storcha a dnes kazdy kdo muze se snazi rezimu uteci ,nekdo jako nomad nekdo jako ze se skryva v opustenych mistech a v Cesku neni mista kam se ukryt ......


tady by se taky nikdo neukrýval. Na zemi je ještě stále pár míst, kde civilizace přeci jenom zas tak nezasáhla a kde lidé spokojeně žijou svým primitivním životem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 21

Registrován: ned 01. kvě 2011 19:42:36

Příspěvek pon 09. kvě 2011 19:46:37

Re: civilizace

Policajti jsou nutnost... nedělám bordel a vždycky jsem se dočkal slušného zacházení... a že skopou sjetou smažku na technopárty, která tam dělá bordel, nebo žije ve světě iluzorních představ o ideálu anarchismu? Neznám jediný důvod, proč by mě policajti v ČR jen tak zkopali. Naopak, proti USA a Německu jsou TĚŽCE v pohodě, a to mám opravdu z první ruky.

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek pon 09. kvě 2011 23:00:22

Re: civilizace

Kolik policajtů tu osobně znáš pane Chytrej? Myslím, že většina by tě nakopala spíš za ty blbý kecy.. :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 21

Registrován: ned 01. kvě 2011 19:42:36

Příspěvek pon 09. kvě 2011 23:42:35

Re: civilizace

radek píše:Kolik policajtů tu osobně znáš pane Chytrej? Myslím, že většina by tě nakopala spíš za ty blbý kecy.. :)

předpokládám, že to bylo směřováno na mistra "alibabu"

Příspěvky: 56

Registrován: úte 22. bře 2011 21:12:55

Příspěvek úte 10. kvě 2011 2:25:33

Re: civilizace

Tak lidi jsem nastvanej, nebot co se mi prave stalo ,posilal jsem balik do Jeseniku 4 spulky materialu na tetivy a v baliku dosly jen dve a nejaky celnik sebral dve spulky a tak rezim si mysli ze muze sve obyvatele do nekonecna okradat ,ale s timto mam zkusenosti z roku 1977 kdy muj kamos co jsem byl na private ,kdyz jsme byli na skole ,tak on mel nejake pribuzne v Holandsku a ti mu posilaly nejake saty a rezim vse ukradl a do baliku nacpali stare hadry a tak on se divil proc posilaji stare hadry a v Holandsku se divili o jakych starych hadrech mluvi ..... klasicka finta rezimu kteremu slouzili celnici a tak to zase tihle komunisti zkousi a jak ekonomika Evropy jde k certu rezimy se snazi ukrast obyvatelstvu posledni gresli a ted jasne utahuji opasek na balicich a dela rezim neprijemnosti a dale dela neprijemnosti malym podnikatelum co maji mistrovsky plat a jako nze tovarysky plat co vam davaji jen z ruky do huby ,vydrzite tak z vyplaty do vyplaty az se stanete nezamestnani ,nebot rezim vam vse doveze z Ciny toho zarneho komunismu , mne ten celosvetovy komunismus strasne rozciluje jasne nekomu to vyhovuje .....Reseni je aby celnici to otevirali pred ocima zakaznika tak aby nemohli nic ukrast, ale jestli budou vubec poslouchat a nez ten rezim si upevnil moc dokonce jsem poslal brachovi nejake stribrne dolary ,nez jsem se dozvedel ze to nemohu posilat a tak jsem nevidel vetsi pitomce jako jsou predstavitele rezimu ....jak jsem tvrdil budete trpet na nevystrileni komunistu a dodnes 20% voli komunisty . No ten maly podnikatel si musi utvorit konto ve Svycarsku a premenit si to vse ve zlate mince Helvetia a tim se brani konfiskace majetku vasimi komunisty ,nebot dnes jinou sanci nema pouze byt maly podnikatel a podvadet vladu co je stejne banda zlodeju . Prectete si rozpad tam se o tom zminuji vice a tam mne asi nevyhodi ,nebot zalozili to lidi co byly vyhozeni z tolika for a tak je to banda uprchliku .....

Příspěvky: 56

Registrován: úte 22. bře 2011 21:12:55

Příspěvek úte 10. kvě 2011 3:39:20

Re: civilizace

Jo a co dela ten muj spoluzak ? Jasne uz kdysi mu bylo jasne ze jenom soukromnik ma sanci a tak po zhrouceni komunismu zacal vyrabet noze a ma jasne firmu na noze a ti ubozi ucnove co se se mnou ucili maji sve dilny a mistrovske platy a jasne rezim se je snazi odrbat jak muze ,jako kdyz kupci jeli z Prahy do Vidne a na ceste je predadli nekolikrat lapkove a tak kdyz dorazili na trh do Vidne museli zvednout cenu zbozi ,aby nahradili ty penize o co je okradli lapkove .Neni to tak davno kdy v USA 90% muzu makalo ma sebe a tech 10% makalo na nekoho povazovano za neschopne ......Jasne nekteri fusuji doma a jsou zamestnani castecne si na plny uvazek a tak vlastne makaji na cerno a rezim jim nemuze ukrast moc penez ,ale maji dilnu a tak tento system muze byt narusen jenom tim ze rezim neco koupi v Cine a zacne vse prodavat v obchodech treba hluboko pod cenou ,vse zalezi na otrocke praci a vice jak tisicileti je znama methoda ze rezim neco ukradne jako dnes bankeri ,ale i policajti a proda to zanic ,nebot vse ukradl a tim se znici trh doma a venku ,tomu se rika piratstvi .

Bracha po revoluci jede na lyze do Alp co je tak 2 hodiny jizdy autobusem a tam se divil kolik je tam Cechacku ,kolik maji penez ,nebot to bylo asi prvni zimu po prevratu a tak se divil kde ti lidi berou penize ,ale to byli vse vysoci komuniste co meli konta ve Svycarsku a ted si uzivaji ....Od te doby byla inflace 1000% nebot za co jsem ja platil 100 kcs dnes lidi plati 1000 KC a kdyz jsem sel ve Vidni se 100kcs do banky dali mi 50 silingu a tak za celodenni plat jsem dostal mizerny hodinovy plat v Rakousku.....

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek úte 10. kvě 2011 8:47:28

Re: civilizace

SelousCZ píše:
radek píše:Kolik policajtů tu osobně znáš pane Chytrej? Myslím, že většina by tě nakopala spíš za ty blbý kecy.. :)

předpokládám, že to bylo směřováno na mistra "alibabu"


Jo bylo..nedají se ty příspěvky nějakým způsobem filtrovat? Takový hovadiny se fakt nedají číst..

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek úte 10. kvě 2011 8:50:15

Re: civilizace

Ono se to tu dá ignorovat! Paráda!! :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 21

Registrován: ned 01. kvě 2011 19:42:36

Příspěvek úte 10. kvě 2011 9:04:09

Re: civilizace

nejsem admin, nemůžu nic mazat... alibabo, tak proč se neodstěhuješ třeba do toho Rakouska?? Jsi v Schengenském prostoru s volným pohybem pracovních sil, tak makej jinde. Možná i makáš, tak makej a buď rád že jsi rád a neznechucuj ostatní. Mě se třeba v ČR žije dobře a mám to tu rád, a taky vím, že to nikde není zlatý a nedají ti nic zadarmo. A co jsi udělal TY, aby to tu bylo lepší, kromě psaní sr.ček po netových fórech? Nebo si myslíš, že se to má udělat samo? Neměl by každej nejdřív začít u sebe?? Nicméně píšeš dost nesouvisle tak ani nechápu o co ti jde. Asi bude best když tyhle tvoje politický žvásty a p.čování omezíš a budeš se věnovat tomu k čemu je tohle fórum určený.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 10. kvě 2011 9:41:37

Re: civilizace

Pokud to takhle bude pokracovat dal, tema bude smazano a alibaba dostane ban.

Příspěvky: 8

Registrován: úte 10. led 2012 18:15:32

Bydliště: Bohumín

Příspěvek úte 10. led 2012 20:31:43

Re: civilizace

Já osobně si nemyslím že policije je špatná jen co je špatné je to že nemají skoro už žádné pravomoco a proto jsi tady dělá každý co chce. Dnes u nás policista ani nepředstavuje autoritativní osobnost nesoucí zákon ale chudáka co nic nezmůže a teoreticky a prakticky nic nemůže. Tak pak se nedivte že jsou jací jsou a za to jaká je u nás justice taky nemůžou za to může vláda. Já osobně bych policistu v dnešní době dělat nechtěl a ti co to dělají tak klobouk dolů je mi ich líto. A za další, pravdou je, jaké si to uděláme takove to máme. Mě se žije v naší matičce ČR dobře. Jsou země kde jsou na tom ještě hůř a kde se vraždí na ulici kvuli rohlíku, nebo děti do škol nosí zbraně a stříleji do sploužáku.

Příspěvky: 155

Registrován: ned 25. pro 2011 19:54:22

Příspěvek úte 10. led 2012 23:14:23

Re: civilizace

Dneska aby se člověk radši nechal zabít nějakým gaunerem, než aby se bránil, protože pak by mu musel platit rentu... Je to smutné, ale často to tak je.
Vzpomněl jsem si na případ, kdy zloděj přelezl v noci plot do zahrady a tam ho pokousal pes, rodina, která tam bydlela, pak vlastního psa bila, aby toho zloděje pustil. Nakonec šli k soudu, protože jejich pes pokousal zloděje. Někdy to opravdu není fér :(

Příspěvky: 8

Registrován: úte 10. led 2012 18:15:32

Bydliště: Bohumín

Příspěvek stř 11. led 2012 10:35:06

Re: civilizace

zalesak05 píše:Dneska aby se člověk radši nechal zabít nějakým gaunerem, než aby se bránil, protože pak by mu musel platit rentu... Je to smutné, ale často to tak je.
Vzpomněl jsem si na případ, kdy zloděj přelezl v noci plot do zahrady a tam ho pokousal pes, rodina, která tam bydlela, pak vlastního psa bila, aby toho zloděje pustil. Nakonec šli k soudu, protože jejich pes pokousal zloděje. Někdy to opravdu není fér :(


Jo no to si pamatuji to neni zas tak dávno. Rodina musela dát psa utratit z důvodu že je nebezpečný a dali jim ještě pokutu zato že neměli řádně označený plot cedulemi (pozor pes) prej podle zákona musí být označen kolem dokola snad co 20m. Dle mého názoru ten típek tam neměl co lést může být rád že ho nesežral. Z velkou louží by ho mohli i majitele pozemku zastřelit a nic by se nestalo. Však blázen muí počítat s tím že když se někde po tají vkrádá že to nese ryziko. A že lidé nemají velké psy kolem domu na zahradě jako mazlíčky ale jako hlídače.

Příspěvky: 59

Registrován: úte 05. čer 2012 10:44:56

Příspěvek úte 05. čer 2012 18:33:02

Re: civilizace

Jurek píše:Já osobně si nemyslím že policije je špatná jen co je špatné je to že nemají skoro už žádné pravomoco a proto jsi tady dělá každý co chce. Dnes u nás policista ani nepředstavuje autoritativní osobnost nesoucí zákon...

Na tohle jsem se ptal velmi dobreho pravnika, proc to tak je. A on mi odpovedel velmi dobre: Radsi pustime 1000 vinnych, nez bychom zavreli jednoho nevinneho (predstavte si, ze jste to vy, ten zavreny, a jeste by vam v base natrhli prdel, na nenapadny pokyn prislusnika). Dal mi ten pravnik rekl: stat je nejvetsi mafie. Kazdy mafian ma snahu splynout se statnimi organy. (pamatujete na kauzu elitnich kriminalistu, vydirajicich podnikatele? Z Brna tusim... Tak ti meli pravomoci az moc, vyrabeli neexistujici dukazy). Ono to bohuzel jinak delat nejde, "silni" policajti uz tady byli, a jak to dopadlo? Sup sup do uranovych dolu... A predstavte si, ze by ste mohl zastrelit pachatele na svem pozemku, ve svem byte: par mocnych by vas nalozilo do auta, dovleklo do sveho domu, a tam by vas zakonnym zpusobem zastrelili. A z jine strany, kdyby ste vy byl ten pachatel, hned by vas zastrelili. Klidne by zastrelili vaseho syna - autistu, protoze nerozezna realitu a nevi, co je to vloupani. Nekdo by vas nadopoval drogama (divku na diskotece), pak by si uzili a zastrelili ji. Kolikrat ani nevite, ze ste na cizim pozemku, a najednou - kulka.

Zpět na Rady pro přežití

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO