Který nůž si vybrat ?


Nože na přežití, pily na dřevo, krumpáče a sekery na obranu a další harampádí.

Příspěvky: 8

Registrován: pon 08. říj 2012 21:55:09

Příspěvek pát 02. lis 2012 6:59:02

Re: Který nůž si vybrat ?

Cain píše:ahoj,
rád bych si koupil nějakej dobrej nůž ( pracanta na sekání dřeva, práci se dřevem... klidně i robustnějšího)
mohl by někdo doporučit něco za přijatelnou cenu...

No,pokud rozmýšlíš nad něčím co by sekalo i krájelo a nevadí Ti robustnější proporce,nožíř Black vyrábí řadu nožů BSK (Black Survival Knife) a kromě toho široké spektrum nožů a sekáčů,navštiv www.Black-Knives.com a rozhodně si vybereš.

Příspěvky: 8

Registrován: pon 08. říj 2012 21:55:09

Příspěvek pát 02. lis 2012 21:04:45

Re: Který nůž si vybrat ?

Jen pro představu,toto je jeden ze špičkových bushcraftových nožů,které směle můžu nazvat nožem na celý život.Manufaktura Black Knives odvádí 100% práci a myslím že nejsem sám,kdo má tento názor.
Přílohy
buřt.jpg
buřt.jpg (253.13 KiB) Zobrazeno 5666 krát

Příspěvky: 2

Registrován: čtv 01. lis 2012 0:51:41

Příspěvek pát 02. lis 2012 22:26:51

Re: Který nůž si vybrat ?

dekuji za tip
velmi pekne noze, i cena... premyslel jsem o necem levnejsim, nuz za 5 000 je trosku moc, vzhledem k tomu, ze zas tolik toho v lese nenadelam a zas tak casto tam nejsem... spis jsem si rikal tak neco za +-1 500 a vubec to nemusi byt nuz na zakazku

Příspěvky: 8

Registrován: pon 08. říj 2012 21:55:09

Příspěvek sob 03. lis 2012 10:28:03

Re: Který nůž si vybrat ?

No tak to budeš muset vybírat ze značek,které jsou známy nízkou cenou,ale ještě pořád jsou na kvalitativní úrovni.
Z těch značek můžu jmenovat Schrade,Nieto,Muela,RoughRider apos.
Mrkni na www.noze-nuz.com
Projeď si nabídku a jistě si vybereš.
Kdysi jsem chodil na fórum www.knife.cz tam je inzerce,každou chvíli se tam objeví kvalitní nůž za dobrou cenu v sekci "prodej"
Je tam i nabídka nožířů,plná skvělých věcí.
B5

Příspěvky: 14

Registrován: ned 29. led 2012 13:18:02

Příspěvek úte 06. lis 2012 14:32:23

Re: Který nůž si vybrat ?

Seidlik píše:diky :) rozmyslam medzi triflex a desert neviem ci je tam niaky rozdiel.. a kde si ho kupoval?

Nevim jestli je ta otázka na mě, ale v bushcraftu a desertu je rozdíl jenom ve zbarvení. A nuž sem kupoval v arms-cz

Příspěvky: 3

Registrován: ned 28. říj 2012 13:27:12

Příspěvek stř 07. lis 2012 21:26:34

Re: Který nůž si vybrat ?

široko píše:
Seidlik píše:diky :) rozmyslam medzi triflex a desert neviem ci je tam niaky rozdiel.. a kde si ho kupoval?

Nevim jestli je ta otázka na mě, ale v bushcraftu a desertu je rozdíl jenom ve zbarvení. A nuž sem kupoval v arms-cz

dik za odpoved a si spojny snim? ja mam moru ale chem kupit este jeden a rozmyslal som či triplex desert nevim sa rozhnodnut ze ktory alebo inu značku..

Příspěvky: 14

Registrován: ned 29. led 2012 13:18:02

Příspěvek pát 09. lis 2012 17:46:12

Re: Který nůž si vybrat ?

široko píše:
Seidlik píše:diky :) rozmyslam medzi triflex a desert neviem ci je tam niaky rozdiel.. a kde si ho kupoval?

Nevim jestli je ta otázka na mě, ale v bushcraftu a desertu je rozdíl jenom ve zbarvení. A nuž sem kupoval v arms-cz

dik za odpoved a si spojny snim? ja mam moru ale chem kupit este jeden a rozmyslal som či triplex desert nevim sa rozhnodnut ze ktory alebo inu značku..[/quote]

Hele ta mora je dost dobrý nůž za cenu cca 850kč, ale není to nůž na přežití, ale spíš takový tábornický. Postavíš s ním přístřešek, ale radši bych tvrdší dřeva nesekal. Prostě a jednoduše je to dobrý nůž, ale není na těžké práce. toť vše
Předchozí

Zpět na Nože a nástroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO