2012 konec světa


Na něco jsme zapomněli? Pro váš problém neexistuje kategorie? Směle ho hoďte sem!

Myslíte si že bude konec světa?

Ano
1
17%
Ne
5
83%
Nevím
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 6

Příspěvky: 36

Registrován: stř 23. kvě 2012 16:13:47

Bydliště: Mosty u Jablunkova

Příspěvek pát 13. črc 2012 20:28:43

2012 konec světa

Podle mého (nebo většiny) lidi nezahynou jenom zkrachuje celí právní,ekonomický,finanční systém a bude toho víc co zkrachuje protože podle teoretiků slunce sežehne všechny elektrické obvody a bude dost dlouho trvat než se obnoví mezitím se mezi lidmi budou dít špatné věci dokonce i válka takže : Myslíte si že bude konec světa?(jestli jo tak jaký) a co budete dělat jestli opravdu bude
jak už jsme psal že jsem si vyhlídnul jedno pěkný místo bohužel je to přírodní rezervace tak po tomhle to bude asi jedno a nikdo by to neřešil takže určitě bych si zal několik potřebných věcí pro přežití a šel si splnit svůj sen (bydlet sám hodně hodně(možná celí život pokud bych na to měl) dlouho) ale pokud by pořád lpěli na těch rezervací tak mám ještě záložní místo a co vy ??

Příspěvky: 59

Registrován: čtv 24. lis 2011 10:24:42

Příspěvek pon 16. črc 2012 6:30:55

Re: 2012 konec světa

SkyFr3y píše:Podle mého (nebo většiny) lidi nezahynou jenom zkrachuje celí právní,ekonomický,finanční systém a bude toho víc co zkrachuje protože podle teoretiků slunce sežehne všechny elektrické obvody a bude dost dlouho trvat než se obnoví mezitím se mezi lidmi budou dít špatné věci dokonce i válka takže : Myslíte si že bude konec světa?(jestli jo tak jaký) a co budete dělat jestli opravdu bude
jak už jsme psal že jsem si vyhlídnul jedno pěkný místo bohužel je to přírodní rezervace tak po tomhle to bude asi jedno a nikdo by to neřešil takže určitě bych si zal několik potřebných věcí pro přežití a šel si splnit svůj sen (bydlet sám hodně hodně(možná celí život pokud bych na to měl) dlouho) ale pokud by pořád lpěli na těch rezervací tak mám ještě záložní místo a co vy ??


Osobne si chodím do lesa oddýchnuť, vyhnúť sa masám, mať kľud, ticho, pokoj, niejakú slobodu ( samozrejme vždy to nejde, ale snažím sa). Nutná fyzická námaha s tým spojená mi príde nič oproti 8 a viac hodinovým smenám v práci, kedy človek musí stále robiť. Život sa snažím brať tak ako príde, ľudia žili, aj budú ( podobne ako dinosaury, žraloky a krokodíly máme dodnes :D ).
Osobne by som bol rád, keby podobné témi boli na weboch k tomu určených a nestresovali tu ostatných. Na tejto stránke som kôli lesu a prírode a nie zbrojeniu a katastrofeniu.
Pekne ďakujem za pochopenie

Příspěvky: 155

Registrován: ned 25. pro 2011 19:54:22

Příspěvek pon 16. črc 2012 15:37:16

Re: 2012 konec světa

O podobných věcech je tenhle web: http://postapo.cz/ :)

Příspěvky: 36

Registrován: stř 23. kvě 2012 16:13:47

Bydliště: Mosty u Jablunkova

Příspěvek pon 16. črc 2012 20:02:47

Re: 2012 konec světa

zajímaví web :D thx za odkaz

Příspěvky: 110

Registrován: úte 05. črc 2011 13:15:34

Bydliště: KutnoHorsko

Příspěvek úte 17. črc 2012 14:19:56

Re: 2012 konec světa

To mě trošku rozesmálo, že tenhle web neznáš i přes link na úvodní stránce a to že majitel a admin v jedné osobě je stejný jako tady :-) Tam bys mohl najít nějaké odpovědi na své otázky k tomuto tématu :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 13

Registrován: stř 14. lis 2012 20:03:42

Příspěvek stř 26. pro 2012 0:03:56

Re: 2012 konec světa

25.12.2012.... Pořád nic... ;-) :-D

Zpět na Vše ostatní o bushcraftu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO