Aktivní zájem o přírodu


O všem, co vás napadne!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 13

Registrován: stř 14. lis 2012 20:03:42

Příspěvek stř 05. pro 2012 17:04:28

Re: Aktivní zájem o přírodu

Ahojte lidi, jsem tu novy ;-) a jak to tak vypada na tomto foru, tak k BC jsem se dostal asi jako vetsina z vas :D na zacatku jsem hledal na internetu neco o nozich hlavne obranu s nozem,pak sem nasel doma bratrovu knihu SAS a tak nejak me to nadchlo...jinak co se tyka delsiho pobytu ve volne prirode, tak to jsem zatim uplny zacatecnik a i po nekolika letech ve skautu a vsemoznych vypravach mam z toho trochu obavy ( coby, kdyby... )ale jak tady uz nekdo psal, "nezjisti se to, pokud se to nevyzkousi" :-), jinak zatim se chci pokusit o delsi pobyt na chatce, je to takova mala budka asi 5x3m na jizni morace ve vinohradech, sice pres vikend a nekdy i pres tyden tam byvaji lidi, ale jinak a hlavne kol 17 hod. to vsechno utichne a nastane luxusni klid :-) a hlavne tam neni elektrika :D , kusek je les i voda takze vsechno potrebne pro preziti je pobliz (max do 3km) ;-) co pujde si sam vypestuju a kdyby bylo nejhur zajicu je tam plno :D
... tak uvidime pristi rok... ;-)
... jinak co jsem si vsiml vasich prispevku, bylo by zajimave kdyby se takovychto lidi seslo vic a vybudovala se nejake "komunita, tabor" :D kazdy by prispel s necim a tim by se i zajistila ochrana a preziti vsech clenu ...

Příspěvky: 58

Registrován: sob 29. pro 2012 12:51:25

Bydliště: cheb

Příspěvek stř 02. led 2013 17:19:27

Re: Aktivní zájem o přírodu

Stím souhlasím,sejít se a vytvořit"bandu"zálesáku....jsem z Chebu a mohu dorazit kamkoliv,ale nechce se mi jet na druhou stranu republiky,tak pokud je někdo z okolí cca do 100 Km,tak se nabízím...naštěstí moje přítelkyně je také na přírodu,tak v tom nejsem uplně sám.Pokud bude zájem,tak kontakt na mne pneucheb@seznam.cz nebo 732 664 883...zbytek se dá dohodnout.

Příspěvky: 1

Registrován: pon 18. bře 2013 21:20:07

Příspěvek úte 19. bře 2013 0:18:52

Re: Aktivní zájem o přírodu

Ahoj vsichni milovnici prirody, pojem bushcraft je pro me temer novy (cca pul roku), ale uz od mala jsme s rodici a posleze i s kamarady jezdily na vandry. na tento web jsem se dostal uplne nahodou jednou po vandru kdyz jsem hledal alternativní zpusoby rozdelavani ohne :-) (rozmocily se mi sirky a jako naschval dosel i plyn v zapalovaci. ted uz chodim jen zridka na delsi vylet nez dva dny. samotneho me to nebavy ale kdyby se nasel nekdo z okoli mlade boleslavy nebo ceske lipi rad neco podniknu.
Předchozí

Zpět na VOLNÝ POKEC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO