taktická vesta


Vše ostatní, co se pořádného vybavení týče!

Příspěvky: 17

Registrován: pon 11. úno 2013 22:02:55

Příspěvek úte 16. dub 2013 22:56:28

taktická vesta

Bylo by to vhodne spíše pro survivalisty a to tak ,že by se tak. vesta použila místo malého batohu na základní věci . Podělte se o své názory na toto téma. (omluvte muj pravopis, píšu sem přes mobil) Děkuji za odpověď.

Příspěvky: 40

Registrován: pát 08. dub 2011 11:54:45

Příspěvek pát 19. dub 2013 11:24:05

Re: taktická vesta

Ahoj,

s taktickou vestou mám obecně dobrou zkušenost, že jím opravdu lze nahradit místo malého baťohu a navíc máte vše po ruce a lépe i váhově rozmístněné než jen v batohu.

Na druhou stranu taktická vesta, zvláště v nějakém maskování, budí pozornost a tak pokud ji nemáte opravdu do lesa a jako součást vojenské výstroje, preferoval bych raději malý batoh/tlumok (i to má své výhody, můžete jednoduše tlumok předat někomu jinému, odhodit atd.) + bundu s velkým množstvím kapes (to důležité budete mít u sebe a rychle k dispozici). Jde o tzv.maskování činnosti.

Anebo dobrým kompromisem mohou být různé jednobarevné/nemaskované rybářské vesty, které vypadají civilněji a je možné do nich naplnit podobné množství věcí, ale nemusí být zase až tak odolné/kvalitní, ale jsou zase levnější, méně nápadné.

Určitě bych nechodil po městě např.s takovouhle vestou
http://alp-army.cz/cz/katalog-vyrobku/1 ... -98/EVE020
každý by si mě všiml a zapamatoval.

Jinak, pokud by měl někdo o vestu, na kterou jsem dal link, zájem, mám ji doma a nabídnu ji k prodeji včetně všech sumek.

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO