V ČR žije 400 tis . lidi v extrémní chudobě


O všem, co vás napadne!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 13

Registrován: stř 14. lis 2012 20:03:42

Příspěvek pát 11. říj 2013 11:15:49

V ČR žije 400 tis . lidi v extrémní chudobě

Zdravím vás lidi.
Dnes ráno jsem objevil článek, který říká, že v Česku žije více jak 400 tis.lidi v extrémní chudobě a více jak 100 tis.lidem hrozí ztráta střechy nad hlavou...

Chtěl bych rozvinout diskuzi...

Jak byste se v takovéhle situaci zachovali, kdyby Vás něco podobného postihlo? Rodina Vás nechce, nemáte kam složit hlavu a všichni se na Vás dívají přes prsty...
Nemáte peníze atd...

Zůstali byste na místě, s nadějí že Vám někdo pomůže, hodí korunu do kelímku nebo byste se vzali a šli někam pryč i když by to znamenalo např . opustit civilizaci...?

Je vůbec v dnešní době možné se sebrat a jít pryč, např . do lesa, pryč ze státu, někam na samotu..., kde byste byli odkázáni sami na sebe a na své schopnosti a dovednosti...?

Dík za návrhy ;-)

Příspěvky: 7

Registrován: úte 08. říj 2013 12:56:34

Příspěvek pát 11. říj 2013 21:35:44

Re: V ČR žije 400 tis . lidi v extrémní chudobě

Asi bych se zkusil toulat mezi civilizací a samotou... Podle toho co jsme slyšel, tak i "bezdomovci" dostávají nějaké příspěvky od sociálky z šetřením toho bych se pokusil opět zařadit do společnosti, pokud bych neuznal, že žití mimo civilizaci mi vyhovuje :). Do takové situace jsme se ještě nedostal tak netuším, ale 100% vím, že bych nevysedával denně před večerkou a neklopil Radka s rumem :D

Příspěvky: 1

Registrován: úte 18. bře 2014 23:27:17

Příspěvek úte 18. bře 2014 23:30:45

Re: V ČR žije 400 tis . lidi v extrémní chudobě

V dnešní době si myslím od civilizace odpoutat nejde. Podle mě, bys musel tak či tak s tou civilizací navázat kontakt. Ono to není jednoduché. Ale pokud by mě postihlo to všechno, tak bych se určitě snažil dělat vše proto, aby to nezašlo až do úplného extrému...

Zpět na VOLNÝ POKEC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO