Parťak do Rumunska?


Máte šídlo v zadku a nevydržíte doma ani týden? Česko je pro vás malé? Jste šťastný člověk! Popište své cesty a my budeme tiše závidět!

Příspěvky: 7

Registrován: úte 08. říj 2013 12:56:34

Příspěvek stř 25. čer 2014 22:20:55

Parťak do Rumunska?

Zdravím lidičkové, tohle jsou pravděpodobně mé poslední prázdniny a tak bych si je rád užil. mou vizí je vypadnout na cca. 7-10 dní do Rumunska do co nejopuštěnějších částí Karpat. Mým cílem je bushcraftit, lovit ryby a kdejakou možnou obživu a zároveň se flákat a toulat po kopcích. Chci zažít divočinu se vším všudy. S minimálním vybavením (nechce s emi nosit 20ti kilovou krosnu se 3mi páry bot, stanem, vařičem a podobnýma "zbytečnostma" :D. Ideálně vypadnout s usárnou, to by byl výlet. Zároveň bych chtěl jet co nejlevněji, tudíž přes Slovensko si zajistit cestu vlakem nebo na Jizdomat.cz a Maďarsko a Rumunsko buď vlakem nebo stopem. Jsem volnomyšlenkář a když se do Rumunska dostanu v pondělí místo plánované soboty, tak je mi to fuk. 2 potenciální parťáci mi odpadli (jeden je v práci a druhý se bojí, že bychom tam zkysli i déle než 15 dní, které má volné... Jel by nějaký zkušený bushcrafťák se mnou? :) Chci se učit a užívat si... Jsem otevřen všem nápadům a možnostem :)
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek čtv 26. čer 2014 14:53:24

Re: Parťak do Rumunska?

Zrovna něco takového plánuje můj kamarád Oddie (je tu na fóru také). Zkusím vás zkontaktovat a možná se přidám také, pokud mi to časově vyjde.

Příspěvky: 7

Registrován: úte 08. říj 2013 12:56:34

Příspěvek čtv 26. čer 2014 19:44:30

Re: Parťak do Rumunska?

To by bylo super, každopádně jsem otevřen jakýmkoliv návrhům :). Zítra jej oslovím, děkuji :)

Zpět na Toulky světem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO