Pobyt v přírodě


O všem, co vás napadne!

Příspěvky: 2

Registrován: sob 02. srp 2014 13:55:56

Příspěvek sob 02. srp 2014 14:02:08

Pobyt v přírodě

Dobrý den, mám takovou základní otázku, na kterou jsem ale zatím nenašel kompletní a důvěryhodnou odpověď. Pokud bych šel do přírody (+- lokalita Městských lesů Hradce Králové), co je všechno "legální" a co se nesmí? Přístřešek si lze postavit kdekoli, ale jen z volně ležícího materiálu? Oheň není možné rozdělat? a jak je to popřípadě s lovem menších zvířat (králíci atd)? Za jakoukoli odpověď budu rád, děkuji

Příspěvky: 1

Registrován: stř 06. bře 2013 11:28:31

Příspěvek ned 03. srp 2014 18:41:42

Re: Pobyt v přírodě

Jaa píše:Dobrý den, mám takovou základní otázku, na kterou jsem ale zatím nenašel kompletní a důvěryhodnou odpověď. Pokud bych šel do přírody (+- lokalita Městských lesů Hradce Králové), co je všechno "legální" a co se nesmí? Přístřešek si lze postavit kdekoli, ale jen z volně ležícího materiálu? Oheň není možné rozdělat? a jak je to popřípadě s lovem menších zvířat (králíci atd)? Za jakoukoli odpověď budu rád, děkuji


Tento problém je svérázným způsobem řešen na následujících stránkách: http://g.cz/muzou-vam-zakazat-prespat-pod-sirakem/

Příspěvky: 21

Registrován: ned 03. bře 2013 16:32:14

Bydliště: Středočeský kraj - do Prahy co by kamenem dohodil

Příspěvek ned 03. srp 2014 22:53:38

Re: Pobyt v přírodě

Za prvé, volně žijícího divokého králíka jsem neviděl už 20 let, a pokud nevlastníš platný lovecký lístek a povolenku tak se dopouštíš trestného činu pytláctví. A pokud by jsi lístek i povolenku vlastnil, zbrojní průkaz sk, B a C, tak způsobů lovu povolených zákonem moc není. O honitbách a sdruženích tady vykládat nebudu, jen že pokud máš potřebné formality tak stejně nemůžeš lovit kde tě to zrovna napadne.

Příspěvky: 2

Registrován: sob 02. srp 2014 13:55:56

Příspěvek pon 04. srp 2014 13:46:50

Re: Pobyt v přírodě

Ještě, když bych například šel a udělal z volně se povalujícího materiálu v obyč. lese (žádné Krkonoše) nějaký přístřešek, a v něm přespal jen v oblečení (bez ohně, stanu/spacáku), může mi na to někdo něco říct? popř. jaké zákony se na to vztahují?

Příspěvky: 21

Registrován: ned 03. bře 2013 16:32:14

Bydliště: Středočeský kraj - do Prahy co by kamenem dohodil

Příspěvek úte 05. srp 2014 13:02:05

Re: Pobyt v přírodě

Přečti si odkaz v příspěvku viz výše, tam si myslím najdeš dost odpovědí na tvé otázky.

Zpět na VOLNÝ POKEC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO