Poradíte?


Někdo si vystačí s nožem a provázkem v kapse, nic dalšího nepotřebuje... Pro ostatní tu máme batohy, tašky, krosny, bágly, igelitky a mnoho dalšího.

Příspěvky: 2

Registrován: čtv 20. lis 2014 20:47:13

Příspěvek čtv 20. lis 2014 20:56:58

Poradíte?

Ahoj,
hned nazačátku chci říct, že bushcraftu se nijak aktivně nevěnuji, ale chci mít zkušenosti s přežitím v přírodě, kdyby se něco stalo. Nějáká katastrofa, blackout, cokoli co lidi odkáže jen a jen na sebe. A pro tyto případy chci mít pořád sbalený batoh, ve kterém budu mít vše potřebné. Ale problém je ten, žádný takový batoh nemám. Jeden jsem našel a chtěl bych poradit, jestli se vyplatí. eden už od téhle firmy mám, ten co je nahoře, zatím mi vyhovuje, ale nechodím s ním na výpravy do přírody, maximálně na výlet k nějákému hradu.
Odkaz na batoh: http://www.rejoicepraha.cz/produkty.htm?IDcat=14
PS: Je to ten druhý. Sage, ten vrchní už mám doma jak sem psal. :)

Příspěvky: 31

Registrován: stř 01. říj 2014 16:35:54

Příspěvek pát 21. lis 2014 10:25:20

Re: Poradíte?

MatyB píše:Ahoj,
hned nazačátku chci říct, že bushcraftu se nijak aktivně nevěnuji, ale chci mít zkušenosti s přežitím v přírodě, kdyby se něco stalo. Nějáká katastrofa, blackout, cokoli co lidi odkáže jen a jen na sebe. A pro tyto případy chci mít pořád sbalený batoh, ve kterém budu mít vše potřebné. Ale problém je ten, žádný takový batoh nemám. Jeden jsem našel a chtěl bych poradit, jestli se vyplatí. eden už od téhle firmy mám, ten co je nahoře, zatím mi vyhovuje, ale nechodím s ním na výpravy do přírody, maximálně na výlet k nějákému hradu.
Odkaz na batoh: http://www.rejoicepraha.cz/produkty.htm?IDcat=14
PS: Je to ten druhý. Sage, ten vrchní už mám doma jak sem psal. :)

pokd bude takova katastrofa tak nebudes resit batoh..... obleceni mas tak si zezen co nejveci pytel a zezen si jidlo ktery se nekazi a zezen si filtr vody. nez ti to ostatni vyrabujou z obchodu........ jednou sem zazil stavku v italii a reknu ti ze byl proble sehnat nudle nebo neco instantniho.. maso nebylo a benziky vykoupeny a bez nafty a obchodaky hlidala armada. jedl sem polivky ze sacku a tablety do vody a stoho sem varil... a to bylo jen tyden..... pak skoncila.

Příspěvky: 2

Registrován: čtv 20. lis 2014 20:47:13

Příspěvek pát 21. lis 2014 16:48:08

Re: Poradíte?

Jasny, ale vsechno co jsi vyjemnoval(krom benzinu) chci mit v tom batohu :-D

Příspěvky: 31

Registrován: stř 01. říj 2014 16:35:54

Příspěvek pon 24. lis 2014 9:56:41

Re: Poradíte?

MatyB píše:Jasny, ale vsechno co jsi vyjemnoval(krom benzinu) chci mit v tom batohu :-D

cau to je tezky .... podle toho co prijde za situaci... a to fakt nevim. ale ten zaklad je porad stejný.. pristresek,ohen,jidlo,voda.

Zpět na Batohy a jiná zavazadla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO