Výběr nože Gerber


Nože na přežití, pily na dřevo, krumpáče a sekery na obranu a další harampádí.

Příspěvky: 1

Registrován: stř 11. led 2012 18:41:49

Příspěvek stř 11. led 2012 18:57:44

Výběr nože Gerber

Dobrý den,

Chtěl bych poradit s výběrem nože Gerber ze série Bear Grylls. Můj otec je fanoušek tohoto seríalu a teď bude mít narozeniny, tak bych mu chtěl udělat radost koupí nože.
Cena do 2 000 Kč. Tady mám nějaké vybrané, ale nemůžu se rozhodnout ,ale nejvíc se mi zamlouvá tento, protože má i křesadlo : Gerber Bear Grylls Ultimate Knife

Dále pak tyto:
http://www.armed.cz/nuz-gerber-bear-grylls-scout-kombinovane-ostri/d-88286-c-1250/
http://www.armed.cz/nuz-gerber-bear-grylls-folding-sheath-knife-kombinovane-ostri/d-88285-c-1250/

Případně v kombinaci s tímto podpalovačem: http://www.armed.cz/podpalovac-gerber-bear-grylls-fire-starter/d-88291-c-1502/

Děkuji za pomoc Kája
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek stř 11. led 2012 21:27:05

Re: Výběr nože Gerber

Ty zavírací jsou dosti malé, doporučuji spíše ten pevný, nebo Parang. Pokud nutně musí být zavírací, tak jedině ten úplně největší.

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek pát 13. led 2012 21:49:57

Re: Výběr nože Gerber

nedávno jsem měl tu čest držet v ruce parang od gerbera v serii BG moc pěkná to ta hračka hned bych si jí vybral....je to radost

na druhou stranu už řadu měsíců jsem plánoval si nůˇze serie BG koupit láká mě ta full tang verze,ale zase na druhou stranu na videu z youtube jsou dosti odrazující videa po několika měsících používání....vylomené kladivo a podobně takže má důvěra silně upadá....raději bych volil model prodigi nebo pokud tvůj tatík není vyloženě maník a nebude s tím kácet les tak na občasné táboření proč ne.....pro mne jako pro náročného uživatele je i zavírak ze serie BG nevyužitelný a pokud bych ho měl jen jako na opékání buřtů tak to potom stejně poslouží i nůž z poutě....asi se se ta seri moc dobře neosvěčila a kvalitě GERBERA dělá spíše ostudu nevím no.....bojím se toho
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek pát 13. led 2012 23:05:30

Re: Výběr nože Gerber

Až našemu kreativnímu studiu dlužnici proplatí faktury, tak konečně objednáme celou sérii a nabídneme k testování. Doufám, že koncem ledna už to bude.

Příspěvky: 19

Registrován: pon 22. srp 2011 23:22:12

Příspěvek pát 13. led 2012 23:14:31

Re: Výběr nože Gerber

Podle me je nejlepsi pevny s kresadlem mam ho už druhý rok a jsem sním spokojený , parang je taky sluzny brzy si ho chci koupit.

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek sob 14. led 2012 0:16:25

Re: Výběr nože Gerber

admin píše:Až našemu kreativnímu studiu dlužnici proplatí faktury, tak konečně objednáme celou sérii a nabídneme k testování. Doufám, že koncem ledna už to bude.


určitě na mě mysli rád bych si ho omakal a trochu se s ním povrtal...všechno nafotím a nafilmuji a v pořádku vrátím tak přísahám :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2

Registrován: sob 11. úno 2012 10:28:27

Příspěvek čtv 16. úno 2012 20:44:46

Re: Výběr nože Gerber

Ahoj já osobně doporučuji Gerber Prodigy. Velice pevný, dobře se držící survival nůž. Kvalitní pouzdro patří mezi jeho silné stránky. Dobré u něj je že v pohodě s ním rozděláš oheň horní stranou čepele. Seženeš jej do 1700Kč. Hodně štěstí :) A ještě dodatek: Používal ho i BG(nevím teď v jakých dílech) A k tomu BG Ultimate Knive: Je to snad nejkrásnější nůž co jsem viděl ale videa o jeho kvalitě jsou tak půl na půl. Pro nenáročné fanoušky BG je to určitě dobrá volba ale spoléhat na něj v divočině...Už jen to že Prodigy je o skoro 150kč drahší a to bez křesadla, survival manuálu atd než BG knive(musíš uznat jsou si hodně podobní)
Jsem velký obdivovatel Beara Gryllse tak doufám že můj komentář neberete jako shození jeho série výrobků ale jeho gerber náčiní je spíše pouze pro fanoušky než pro náročné fanoušky. To je vše měj se pěkně Zdar.

Příspěvky: 1

Registrován: pon 18. kvě 2015 22:14:00

Příspěvek pon 18. kvě 2015 22:17:40

Re: Výběr nože Gerber

Tak neviem ako u váš, ale na SR je Gerber fakt trendový nôž. Sám mám jeden z jeho série nožov konkrétne Folding Sheath. Celkom zaujímavý kúsok. Ešte rozmýšlam nad taktickým nožíkom od Gerberu, uvidíme čo čas prinesie.

Příspěvky: 1

Registrován: pát 22. kvě 2015 9:57:31

Příspěvek pát 22. kvě 2015 11:10:42

Re: Výběr nože Gerber

Čau, ja som sa rozhodoval medzi survival radou a tactic...nakoniec som zvážil pre aj proti (tvrdosť, spratnosť, využitie) a zariadil som si tento: Ultimate FE http://noze-gerber.sk/detail-128/gerber ... e-knife-fe ...nechcel som kombinované ostrie (brúsenie). Som max spokojný.

Zpět na Nože a nástroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO