byl někdo v Malawi?


Máte šídlo v zadku a nevydržíte doma ani týden? Česko je pro vás malé? Jste šťastný člověk! Popište své cesty a my budeme tiše závidět!

Příspěvky: 2

Registrován: pon 24. říj 2016 20:21:14

Příspěvek pon 24. říj 2016 20:30:47

byl někdo v Malawi?

chystám se do Malawi a tak kdyby tam někdo náhodou už byl, tak by mě zajímalo kde se tam dá chodit pěkný treky a kolik ta sranda stojí.Ocenil bych každou zkušenost s touto malou zemičkou. Děkuji předem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 59

Registrován: sob 28. bře 2015 19:53:30

Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek pon 14. lis 2016 15:23:04

Re: byl někdo v Malawi?

Ahoj, v Africe jsem (zatím) nebyl ale neláká mně, nicméně se ti pokusím nastínit co ta cesta bude obnášet:

letenky: PRG - LLW zpáteční, podle toho jestli poletíš lowcost aerolinkou, economy třídou nebo ''tradičním'' dopravcem 25 až 50 tisíc kč, samozřejmně záleží i na množství zavazadel, váze, datumu pořízení/odletu atd atd

očkování (zběžnej náhled na google) : tyfus, všechny očkovaný žloutenky, žlutá zimnice, cholera, malárie, možná něco dalšího

voda a jídlo: je to Afrika, takže těžkej problém pitná voda (určitě bude třeba sebou filtr na vodu + chemický čištění), jídlo těžko říct, ale určitě něco vlastního budeš potřebovat tj pravděpodobně Travellunch, RealTurmat a podobně kvůli váze do letadla

zajímavá může být i bezpečnostní situace, ale tu si neodvžím hodnotit, největší problém v tomto případě je letecká přeprava (cena + omezení váhy zavazadla, pokud překročíš váhu (okolo 20 kg) raketově připlácíš). Pak si troufnu očekávat že nějaký prachy spolknou různý poplatky, úplatky a podobně.

Budu rád když můj příspěvek rozvine konstruktivní diskusi která Ahoojda pomůže :)

Zpět na Toulky světem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO