Navrhněte si pouzdro na míru


Nože na přežití, pily na dřevo, krumpáče a sekery na obranu a další harampádí.

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek pát 15. dub 2011 0:30:35

Navrhněte si pouzdro na míru

Od doby co mám Fallkniven F1 přemýšlím jak k němu dořešit pouzdro. Je to asi otázka názoru, ale to dodávané s nožem mě příliš nenadchlo (ani jedna z obou variant).

V jednom EN bushcraftím videu rozebírali vybavení, které s sebou měli a zaujalo mě jejich "custom made" řešení právě pro Fallkniven F1.
S těma několika hintama z videa jsem se doklikal k následujícímu odkazu: http://martinsheaths.blogspot.com/ na stránky Martina Swinkelse z Nizozemí (tuším), který se specializuje na tvorbu pouzder k nožům z nějrůznějších materiálů.

Třeba to bude pro někoho z vás zajímavý tip..i když možná víte i o lidech v ČR kteří zvládnou vyrobit to samé.

Přikládám obrázek výsledného návrhu mé objednávky:
Přílohy
Sheath Fallkniven F1 - small.jpg
Sheath Fallkniven F1 - small.jpg (223.77 KiB) Zobrazeno 3922 krát

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek pát 15. dub 2011 8:43:34

Re: Navrhněte si pouzdro na míru

Našel jsem ještě video, kde testují právě F1ku a kde uvidíte i to pouzdro.
http://www.youtube.com/watch?v=mN5hkXpw ... r_embedded

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek sob 07. kvě 2011 21:27:10

Re: Navrhněte si pouzdro na míru

Příspěvky: 7

Registrován: ned 08. kvě 2011 19:16:13

Příspěvek ned 08. kvě 2011 19:22:17

Re: Navrhněte si pouzdro na míru

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek ned 08. kvě 2011 21:39:26

Re: Navrhněte si pouzdro na míru

Sakra kdybych věděl, že se dělá něco takovýho tak to neřešim takhle složitě.. :) Škoda no..

Příspěvky: 56

Registrován: úte 22. bře 2011 21:12:55

Příspěvek pon 09. kvě 2011 6:51:56

Re: Navrhněte si pouzdro na míru

Na tohle civilizacni nadobicko nemam civilizovane papirove penize . Kdyz tedy mluvime o nozich tak si nuz vybrousime z nejakeho priboroveho noze anebo kuchynskeho noze a jako pouzdru nemame civilizovane penize na tohle civilizovane pouzdro ,ale necha se lehce udelat jednoduche pouzdro z nevydelane kralici kuze /kozesiny/ je to tvrde a jasne trochu to smrdi ,ale funguje vyborne .....

Co si vzpominam ,tak kazdy cikan v pakarne mel z priboroveho noze vybrou senou kudlu a ja mel dve ,jednu do sosu a jednu nekde na tele obaleno izolackou pochva udelana z tvrdeho papiru a nejakych krabic a obalena izolackou . Vzpominam si jak jsem jednou stal na strazi a prisel na kontrolu devetak a ten musel jit za velitelem straze mne zkonrolovat jasne kdyby sel sam tak mu vystrilim ten zasobnik nad hlavu jo a jeden zeleny mozek se zeptal jestli mam nuz a tak jsem mu podal ty dva noze a devetak zacal kricet na velitele jak to ,ze tento vojak ma u sebe nuz a tak jsem mu rekl ,ze jeste mam u sebe 60 patron a blbec ztichl, no prece nedam rvat na velitele co byl tam z donuceni jako ja .....

Zpět na Nože a nástroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO