Kamera


Hodinky, baterky, mobily, kalkulačky, fotoaparáty, videokamery a další elektronické radostí civilizovaného světa

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek úte 17. kvě 2011 9:38:52

Kamera

Ahoj, když tak koukám na všechny ty video návody hrozně moc mě láká taky něco natočit. Uvažuju o pořízení nějaké kamery na ven. Důležité je pro mě následující: výdrž na baterky, cenová dostupnost, pokud možno co nejmenší velikost, ale ne na úkor kvality obrazu, výhodou by určitě byla vyšší odolnost. Video z toho by mělo být fakt koukatelný, takže dobré rozlišení a měla by rozumně zvládat vibrace a takové extrémy jako šero v lese nebo naopak přesvětlení scény.

Co byste mi doporučili?
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 17. kvě 2011 11:29:46

Re: Kamera

Ono je to víceméně jedno, každá kamera v cenové hranici od 5 tisíc nahoru poslouží velmi dobře. Hlavně neber Samsung, s těma mám jen mizerné zkušenosti.

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek úte 17. kvě 2011 14:59:21

Re: Kamera

Díky za tip..Samsung teda radši vynechám a pročtu asi i nějaký recenze i když nerad, protože mě to nezajímá a prostě jen potřebuju funkční věc.. :) Není holt všechno stejně zábavný jako vybírat nůž.. :)
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 17. kvě 2011 15:15:10

Re: Kamera

Tak není problém si nějaké vyzkoušet a pak vrátit do 30 dnů. Dneska je to docela běžné.

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek úte 17. kvě 2011 15:34:25

Re: Kamera

admin píše:Tak není problém si nějaké vyzkoušet a pak vrátit do 30 dnů. Dneska je to docela běžné.


To by asi bylo nejlepší, stejně potřebuju vidět reálnej výsledek. Kouknu tu v Brně po obchodech kde by se to dalo domluvit..
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 17. kvě 2011 16:30:32

Re: Kamera

radek píše:
To by asi bylo nejlepší, stejně potřebuju vidět reálnej výsledek. Kouknu tu v Brně po obchodech kde by se to dalo domluvit..

To muzes v kazdem e-shopu, je to tvoje pravo.

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek úte 17. kvě 2011 20:22:52

Re: Kamera

No jo, to už ale většinou poruším balení a zpátky mi to tim pádem nevezmou kdybych to nechtěl..
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 17. kvě 2011 22:17:02

Re: Kamera

radek píše:No jo, to už ale většinou poruším balení a zpátky mi to tim pádem nevezmou kdybych to nechtěl..


Kdepak, normalne zabalis a odesles. A kontaktujes je, ze vracis a poterbujes penize zpet. Ja ti pak najdu podrobnejsi info.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek úte 17. kvě 2011 23:18:39

Re: Kamera

Tady to mas:

Může být vrácené zboží použité?
V praxi se lze bohužel setkat s tím, že někteří obchodníci si hrají se slovíčky a zdráhají se přijmout zpět zboží, protože chtějí odlišovat zboží rozbalené a zboží použité. Možnost bezdůvodného odstoupení od smlouvy, pokud je výrobek zakoupen prostředky komunikace na dálku, je z důvodu toho, že spotřebitel si nemá možnost výrobek předem prohlédnout nebo vyzkoušet. Vyplývá z toho, že spotřebitel může výrobek rozbalit a vyzkoušet, říká Marek Ženkl, tiskový mluvčí ČOI.

Lhůta slouží právě k vyzkoušení, avšak nemělo by se jednat o opotřebení, které bude zřejmé. Pokud se jedná o vyndání z obalu, tam je to bez problému, pokud už se použije, neměl by kupující vracet zboží se známkami užívání, říká Jiří Žůrek z SOS.

http://www.lupa.cz/clanky/vite-kdy-a-ja ... v-e-shopu/

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek čtv 19. kvě 2011 22:56:40

Re: Kamera

admin píše:Tady to mas:

Může být vrácené zboží použité?
V praxi se lze bohužel setkat s tím, že někteří obchodníci si hrají se slovíčky a zdráhají se přijmout zpět zboží, protože chtějí odlišovat zboží rozbalené a zboží použité. Možnost bezdůvodného odstoupení od smlouvy, pokud je výrobek zakoupen prostředky komunikace na dálku, je z důvodu toho, že spotřebitel si nemá možnost výrobek předem prohlédnout nebo vyzkoušet. Vyplývá z toho, že spotřebitel může výrobek rozbalit a vyzkoušet, říká Marek Ženkl, tiskový mluvčí ČOI.

Lhůta slouží právě k vyzkoušení, avšak nemělo by se jednat o opotřebení, které bude zřejmé. Pokud se jedná o vyndání z obalu, tam je to bez problému, pokud už se použije, neměl by kupující vracet zboží se známkami užívání, říká Jiří Žůrek z SOS.

http://www.lupa.cz/clanky/vite-kdy-a-ja ... v-e-shopu/

To je pro mě novinka, každopádně ale hodně pozitivní.. Díky

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO