správný nůž na survival?


Nože na přežití, pily na dřevo, krumpáče a sekery na obranu a další harampádí.

Příspěvky: 2

Registrován: čtv 18. zář 2014 10:31:13

Příspěvek stř 08. dub 2015 10:43:39

správný nůž na survival?

ahoj všem,
mám dotaz a zajímají mě hlavně vaše osobní zkušenosti. Hledám ten správný nůž na survival který toho vydrží hodně.
má někdo zkušenosti s nožem Gerber Bear grylls? http://www.top-armyshop.cz/nuz-gerber-b ... adke-ostri
slysel jsem,ze je to nejprodavanejsi nuz v čr tak me zajima nazor nekoho kdo ho uz má a jestli je opravdu tak dobrý jak ho vychvalovali
dále prý jsou na survival tyhle znacky dobré Becker, Ka-Bar, Bark River, Ranger, Ontario, Fallkniven, SOG, Gerber, Cold Steel tak jestli má nekdo s nejakou z nich zkusenosti?

Příspěvky: 1

Registrován: pon 13. dub 2015 22:53:04

Příspěvek pon 13. dub 2015 23:07:55

Re: správný nůž na survival?

Opravdu zajímavý kousek...Měl jsem tu verzi s kombinovaným ostřím a na běžnou práci(sekání, štípání, řezání, krájení - na čerstvý chleba bych ho nedoporučil :D, co tě napadne) je výborný. Ale asi po roce a kousek se při zatloukání uvolnila ta ocelová hruška a praskl bok pouzdra, kvůli pnutí té svírací pojistky při velmi častém používání. Jinak ty čepele od FISKARS jsou taky moc pěkný :). Jo a pokud by jsi do něj šel, tak doporučuji to křesadlo nosit někde jinde(třeba v kapse, batohu,...), protože se rychle "ochodí" a povedlo se mi ho 2x ztratit. Holt se ho snaží tak vypiplat že je tam toho moc může se kde co pokazit. Tak asi před rokem jsem přešel na zkrácený KA-BAR s koženým poudrem a zatím si nemám na co ztěžovat. V jednoduchosti bývá krása.

Zpět na Nože a nástroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO