Tipy na skryté nošení nože


Nože na přežití, pily na dřevo, krumpáče a sekery na obranu a další harampádí.

Příspěvky: 104

Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Příspěvek čtv 03. úno 2011 20:35:22

Tipy na skryté nošení nože

Možná řešíte / řešili jste podobný problém. Nosím s sebou každý den nůž a s tím je problém především v práci. Hned na úvod bych chtěl říct, že nejsem fanoušek zavíráků. Máte nějaký osvědčený způsob kam a čím nůž upnout aby dobře držel, byl hned dostupný a zároveň nebyl vidět? Na noze mi přijde uchycení nepraktické a nůž nedostupný pokud jste se potřebujete bránit. Na ruku (pokud nosím sako) už je uchycení mnohem praktičtější, ale zatím jsem nevymyslel žádné uchycení, které by se neposouvalo a spolehlivě drželo nůž na místě. Na opasku je to vidět, když si člověk sedne, ale je to použitelné aspoň po venku. Použít by se asi dal Teclock, ale nenašel jsem v Brně žádný obchod, kde bych ho měli a mohl bych si ho změřit a prohlédnout. Nerad objednávám přes internet věci o jejichž kvalitě nic nevím. Nošení v podpaží je klasika, osmička ze špagátu a přes hlavu. Sundání a nasazení ale vezme dost času a třeba v práci to přitáhne nechtěnou pozornost. V zimě se dá aspoň nůž schovat pod oblečení, co se léta týče nenapadá mě vůbec nic. Jestli máte nějaký tip přiložte třeba fotku. ;)
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 449

Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Příspěvek čtv 03. úno 2011 22:34:04

Re: Tipy na skryté nošení nože

Zalezi na nozi. Budto nejaky Neck knife, nebo objednat vysoke pouzdro na opasek, pak se daji nosit i vetsi noze.

Příspěvky: 56

Registrován: úte 22. bře 2011 21:12:55

Příspěvek čtv 24. bře 2011 0:24:47

Re: Tipy na skryté nošení nože

Pomerne velky reznicky nuz se necha prenest pres mesto ve srulovanych lokalnich novinach .....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: pon 21. bře 2011 21:05:22

Bydliště: Olomouc

Příspěvek čtv 24. bře 2011 9:59:03

Re: Tipy na skryté nošení nože

alibaba píše:Pomerne velky reznicky nuz se necha prenest pres mesto ve srulovanych lokalnich novinach .....


nebo pod balóňákem alá Colombo :D ...pod něj se vleze i pumpovací brokovnice

Příspěvky: 2

Registrován: pát 20. kvě 2011 16:21:11

Příspěvek pát 20. kvě 2011 16:34:12

Re: Tipy na skryté nošení nože

admin píše:Zalezi na nozi. Budto nejaky Neck knife, nebo objednat vysoke pouzdro na opasek, pak se daji nosit i vetsi noze.


praktické řešení většího nože je vodorovné pouzdro.z vlastní zkušenosti můžu potvrdit,že nevadí při různých činnostech. nosím ho vzadu a při jízdě na kánoi nebo v autě o něm ani nevím.

Zpět na Nože a nástroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO