Nejaké to plánovanie..


Tady máte prostor pro vlastní deníky, prezentace, zápis myšlenek apod.

Příspěvky: 6

Registrován: ned 28. črc 2013 0:29:24

Příspěvek ned 28. črc 2013 0:46:36

Nejaké to plánovanie..

Zdravím. Som tu nový, ako na tomto fóre, tak aj v bushcrafte. Som fanúšikom takýchto aktivít. Mám rád prírodu, hlavne čistinky v huustom zmiešanom lese :) to priamo zbožnujem. A teraz k veci. Moj prví "článok" som zaradil do tejto sekcie, pretože sa chystám aktívnejšie vydávať do prírody, lesa a keďže ho mám hneď pred domom, tak to nebude problém + výhľad na krásne kopce a snáď pre mňa ten najkrajší, Čergov... Kto nevie o čom je reč, google poslúži.. V blízkej budúcnosti si chcem nájsť "svoje" miestečko kde to chcem trocha upraviť. Nejaký ten prístrešok, umelé jazierko a malý ohníček.. Fúha, v hlave to už nejak mám vymyslené, no dať tomu skutočnú podobu bude trocha problém. Zajtra, respektíve dnes kedže to píšem po polnoci, sa ccem vydať na malú prechádzku, vybrať pár vhodnýh miest, spraviť si čajík a zrelaxovať sa :) dúfam že tento môj "denník" bude mať nejakých čítateľov a keby bol niekto z okolia a mal by sa chuť pridať, nevydím v tom problém.
PS: za gramatické chyby a slovné prešľapy sa ospravedlnujem.
PSS: bude tu prikladať aj fotky :)

Příspěvky: 6

Registrován: ned 28. črc 2013 0:29:24

Příspěvek ned 28. črc 2013 21:54:11

Re: Malé potulky

Dnes som sa vybral donlesa hľadať vhodné miesto na nejaké úpravy, prístrešok, ohnisko a podobne. Von som sa dostal až o siedmej večer. Všade sa to hemžilo hovädamy. Mal som si vziať bundu a kuklu. Silce by som sa trocha spotil, no nebol by som celý doštípaný.
Slniečko svietilo nad kopcami lesov, bol to nádherný pohľad.. To moje vyhliadnuté miesto je taká čistinka v lese, pri nej potôčik a za nou lúka. Skoro dokonalé. Lenže dnes som sa tam nedostal. Lietalo okolo mňa toľko hávede, že som sa ani na chvýľu nezastavil. Nakoniec to skončilo hodinovou prechádzkou pod lúkou popri lese. Aj tak mi bolo fajn. Spravil som pár fotiek, ako krajiny tak aj smetiska. Takých smetísk som našiel asi 10.. Dosť ma to vytočilo, ale keďže ma posledné slnečné lúče hrialy na chrbte, tak som ostal dobre naladený. Okrem noža a mojej sady priloženej k nemu som si nevzal nič. Takže lesný čajík sa nekonal.. Ten bude zajtra. :) buď skoro ráno alebo niekedy poobede. Určite nie večer :D zajtra by som mal písať zasa :)

Příspěvky: 6

Registrován: ned 28. črc 2013 0:29:24

Příspěvek ned 28. črc 2013 21:55:44

Re: Škoda..

Hmm, cez mobil mi nejde pridať fotky. Neviem kedy sa dostanem k pc :/ zatial len text..

Příspěvky: 21

Registrován: ned 03. bře 2013 16:32:14

Bydliště: Středočeský kraj - do Prahy co by kamenem dohodil

Příspěvek pon 29. črc 2013 22:02:41

Re: Nejaké to plánovanie..

Ahoj, tak až půjdeš z lesa, tak sebou vem trochu toho bordelu ze skládky a trošku se to vyčistí...

Příspěvky: 6

Registrován: ned 28. črc 2013 0:29:24

Příspěvek úte 30. črc 2013 9:15:54

Re: Nejaké to plánovanie..

Hmm. Rád by som. Ale dvere kosačku a televízor zosebou nevezmem :D asi sa nejak dohodnem zo starostom..

Příspěvky: 6

Registrován: ned 28. črc 2013 0:29:24

Příspěvek čtv 01. srp 2013 17:47:30

Re: Nejaké to plánovanie..

Hmm. Tak za 15 min sa chystám do lesa :) na čajíček :D no uvydíme... Skúšal som sem nahrať fotky cez pc, ževraj sú veľké! Lool veď môj mobil má 2 megapixelový foťák :D

Příspěvky: 18

Registrován: pát 14. čer 2013 10:07:41

Příspěvek ned 04. srp 2013 21:06:46

Re: Nejaké to plánovanie..

Necekal bych, ze jeste dneska nejaky hovado pojede do lesa vyhodit televizi?? :)

A s temi hovady lesnimi ti hoooodne rozumim, tez mi piji krev a ne jen doslovne..

Zpět na Deníky a zápisky členů webu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO