Zakony


Nože na přežití, pily na dřevo, krumpáče a sekery na obranu a další harampádí.

Příspěvky: 260

Registrován: stř 18. kvě 2011 19:14:27

Příspěvek stř 29. čer 2011 16:30:42

Zakony

Chtel bych se zeptat jestli nekdo se uz zajimal o to jestli clovek muze mit u sebe(ve meste) mit nuz,macetu,sekeru a policie nic neudela,kdyz vas bude kontrolovat.


1,mit nuz nebo macetu a nebo sekeru v batohu?

2,mit nuz nebo macetu a nebo sekeru na opasku?

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek stř 29. čer 2011 18:31:50

Re: Zakony

tohle jsem Řešil s měskou policií a bylo mi řečeno,že to neupravuje žádný zákon ČR ale pouze místní vyhláška pro kraj nebo pro město
ve svém městě jsem zjistil,že mohu mít na opasku cokoliv (maČetu,katanu,luk,kuši,flusačku,plynovku) jen je důležité ,že nesmím prokazatelně ohrožovat zdraví a majetek osob a věcí

hned jsem to zkusil vzal jsem si maČetu za opasek a v TESCU za mnou platil policajt svačinu....neŘekl naprosto nic
takže zeptej se měskáčů ale Řekl bych,že ti řeknou to samé co mě Můžeš

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek stř 29. čer 2011 18:32:56

Re: Zakony

doba kdy jste museli mít čebel kratší než dlaň ruky je dávno pryč

Příspěvky: 260

Registrován: stř 18. kvě 2011 19:14:27

Příspěvek stř 29. čer 2011 18:42:07

Re: Zakony

Mam posledni dobou nutkani si vyzkouset jeden napad co jsem cetl na netu. Projizdet se po obchodaku s vozikem a mit na sobe batoh. Pak trochu zmenit pokladny a cekat jestli mne prodavacka vyzve,abych ji ukazal batoh. Ja odmitnu,tak zavola ochranku. Ochranka tedy musi zavolat statni policii,protoze mestka pokud vim,tak nemuze nic delat. Nerad,aby mne pak statni policie z neceho obvinila.:))

Příspěvky: 137

Registrován: stř 02. úno 2011 21:27:56

Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek stř 29. čer 2011 20:18:52

Re: Zakony

U nás řeší zákon o zbraních pouze zbraně střelné. Takže opravdu můžeš mít u sebe cokoliv z chladných zbraní a je to naprosto legální.

Příspěvky: 461

Registrován: pon 23. kvě 2011 22:57:16

Bydliště: Ostrov

Příspěvek stř 29. čer 2011 22:31:13

Re: Zakony

sahaw píše:Mam posledni dobou nutkani si vyzkouset jeden napad co jsem cetl na netu. Projizdet se po obchodaku s vozikem a mit na sobe batoh. Pak trochu zmenit pokladny a cekat jestli mne prodavacka vyzve,abych ji ukazal batoh. Ja odmitnu,tak zavola ochranku. Ochranka tedy musi zavolat statni policii,protoze mestka pokud vim,tak nemuze nic delat. Nerad,aby mne pak statni policie z neceho obvinila.:))


v tomhle se pleteš přijela by police městská a opravdu by jsi musel ten batoh ukázat,protože by jsi byl podezřelý....

na druhou stranu proc by jsi to dělal,když 90% supermarketů má informace,kde si to můžeš položit a dalších 10% mají odkladové boxy na dvacku takže trochu nechápu tu pointu celé maškarády

Příspěvky: 260

Registrován: stř 18. kvě 2011 19:14:27

Příspěvek čtv 30. čer 2011 15:41:15

Re: Zakony

*Stuji* píše:
sahaw píše:Mam posledni dobou nutkani si vyzkouset jeden napad co jsem cetl na netu. Projizdet se po obchodaku s vozikem a mit na sobe batoh. Pak trochu zmenit pokladny a cekat jestli mne prodavacka vyzve,abych ji ukazal batoh. Ja odmitnu,tak zavola ochranku. Ochranka tedy musi zavolat statni policii,protoze mestka pokud vim,tak nemuze nic delat. Nerad,aby mne pak statni policie z neceho obvinila.:))


v tomhle se pleteš přijela by police městská a opravdu by jsi musel ten batoh ukázat,protože by jsi byl podezřelý....

na druhou stranu proc by jsi to dělal,když 90% supermarketů má informace,kde si to můžeš položit a dalších 10% mají odkladové boxy na dvacku takže trochu nechápu tu pointu celé maškarády


Nenosim detsky batuzek,ale skutecny batoh. Na 90 procent na informace ti reknou,at si ho nechas,protoze se ji nechce tezky batoh tahat pres pult(hodne studenti co jezdi na koleje a driv skoci do kramu,tak maji plny batoh).Pokud ma dobrou naladu,tak rekne,ze neni potreba a pokud ma spatnou,tak ti jasne rekne,ze by ho musela dat na zem a motal by se ji a ze pokud mam neco koupeno,tak mam urcite uctenku,tak neni to resit. Taky nesmim zapomenout,ze clovek na informaci ceka nejakou tu minutu.
Pak tu jsou boxy,ktere zas kvuli memu problemu velky batohu a napisem u nich,ze za ztratu neruci a k tomu,ze nenosim drobaky u sebe krome jednoho zetonu.
Tohle je jen vsuvka. Staci,kdyz nebudu nosit v batohu nouzovku penize a nebo rovnou misto batohu budu mit igelitky,ktere necham na informaci a nebo v boxech a tak problem,ze mnej jednou prohlednou je vyresen. Jsem liny jit extra do kramu a nerad jako buran nosim igelitky v rukach.

Resim jen jednu vec a to,ze s myslim,ze kdyz reknu vetu: Mam sve prava,tak bez vyzvy policie vam nic neukazu. A ted bych cekal jestli prodavacka/hlidac rekne ,ze je zavola a nebo se na to vykaslou. Znama co delala v Kauflandu mi rekla,ze chteji po lidech ukazovat tasky a batohy,aby si udelali carky,ze kontroluji.Pak,ze si vybiraji jen bezproblemove lidi,protoze se nemusi bat,ze je nekdo napadne. To,ze jim je jedno,ze nekoho pred ostatnimi narknou,ze je zlodej je jim jedno. Smutne je,ze se prodavacka ani poradne nekoukne a tak pokud by mel nekdo dvojte dno,tak to nezjisti.


Tudiz mne jen zajima co udelaji,kdyz jim reknu,ze nemaji pravo a chci u prohlidky policii.:))

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 26. kvě 2011 9:59:17

Příspěvek čtv 30. čer 2011 18:50:07

Re: Zakony

to je trosku detinske ne?

Příspěvky: 260

Registrován: stř 18. kvě 2011 19:14:27

Příspěvek čtv 30. čer 2011 18:52:33

Re: Zakony

sikaka píše:to je trosku detinske ne?


To urcite je.

Zpět na Nože a nástroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO